Sony Xperia Twitter kontā izvietots paziņojums, ka 3. augustā gaidāms kāds jauns viedtālruņa modelis ar uzlabotām kameras iespējām. Sony čivinājums jau apsolījis, ka kamera spēs uzņemt tā saucamās split-second fotogrāfijas, kas, visticamāk, viedtālrunim nozīmēs daudzu secīgu kadru uzņemšanu un pēcāku vajadzīgā kadra atlasi.

Tiek pieļauts, ka šis būs pirmais Sony viedtālrunis ar jauno Exmor RS IMX230 attēlu veidojošo sensoru. Exmor RS IMX230 sensoru izziņoja pagājušā gada novembrī un tam ir 21 megapikselis, kas darbojas kopā ar 192 punktu fāzes nobīdes autofokusu. Šāda tipa autofokuss atrodams DSLR tipa spoguļkamerās, kā arī vairākos Sony Alpha un NEX bezspoguļos. Viedtālruņa sensors spēs uzņemt 4K video ar 30 kadriem sekundē un 720p ar 120 kadriem sekundē.

Fāzes nobīdes autofokuss jau šobrīd atrodams Huawei Honor 7, Moto X Style viedtālruņos. Tam nav nepieciešami papildus sensori, kā tas ir LG izlolotajā lāzera autofokusa darbības nodrošināšanai. Fāzes nobīdes autofokuss izmanto uz matricas izvietotus speciālus pikseļus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
armandsz226

No kursora:
Moto X Play būs ar nedaudz mazāku 5.5 collu 1080 x 1920 ekrānu, Snapdragon 615 procesoru, 2 GB RAM un 21 megapikseļa kameru, bet bez fāzes nobīdes autofokusa.

Fāzes nobīdes autofokuss jau šobrīd atrodams Huawei Honor 7, Moto X Style un Play viedtālruņos.

Tad ir vai nav tā fāzes nobīde Moto X play tālrunī? :)

Artis Abols

Dažādi avoti (pie katra raksta tāds ir atrodams lejasdaļā) saka dažādi. Motorola lapā nav precīzi pateikts par X Play.

Pagaidām izņemšu info par X Play ārā, lai nemaisa galvu.