Tiek baumots, ka Sony Mobile grasās ieviest vēl vienu Xperia viedtālruņu flagmaņu līniju, kas turpmāk papildinās ražotāja viedierīču klāstu. Iespējams, ka jau IFA 2015 ietvaros tiks izziņoti divi jauni viedtālruņi Xperia S60 un Xperia S70. IFA 2015 norisināsies no 4. līdz 9. septembrim Berlīnē.

Iepriekš tika saņemti pretrunīgi signāli par turpmākajiem Sony Mobile plāniem. Daži runāja, ka neveiksme ar Xperia Z3+ karšanu pabojājuši Sony plānus, tāpēc nākamais flagmanis atlikts līdz Qualcomm Snapdragon 820 procesora iznākšanai, daži norādīja, ka Sony grasās pagaidām izmantot mazāk jaudīgo, bet arī mazāk karstošo Snapdragon 808.

Par jaunajiem Xperia S60 un Xperia S70 zināms maz. Tie būšot premium klases viedtālruņi ar vismaz 32 GB atmiņām, to cenas varētu būt ap 700 līdz 800 eiro, kas pat pārsniedz Xperia Z3+ cenu.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
judenknochleinKsspars LccisKasparsLOOK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
LOOK
Viesis
LOOK

Pieņemu ka Sony marketinga komanda rūpīgi ir izanalizējusi tirgu, lai “ierubītu” tādu ciparu par Xperia, kas ne tuvu nav kulta prece. Jā Z sērija ir tiešām vieni no labākajiem, bet arī cena tiem bija adekvāta. Varbūt tagad pēckrīzes periodā ir citi mārketinga likumi???

Kaspars
Viesis
Kaspars

ja ar analīzi domā cena -pašizmaksa=peļņa X telefonu skaits= kopējā peļņa (ar domu par bonusiem) tad jau laikam ir pastrādājuši, bet izskatās, ka nav ņemts vērā, tāds niecīgs faktors, kā konkurence. Var jau būt, ka Sony rēķinās ar savu nelielo nišu un ir kādi dziļāki aspekti.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

tiek baumots, tiek spriedelēts, zināms maz… tad kāda jēga apspriest? varbūt tur būs 4K ekrāni vai acs skaneris vai zelta lietus imitātors…

judenknochlein
Viesis
judenknochlein

Protams, ceru, ka būs nomaināmas baterijas iespēja, bet zinot Sony… diezvai :(