XDA foruma loceklis parādījis vienkāršu “paveic pats” projektu, kas samazinājis Sony Xperia Z3+ darba temperatūras un uzlabojis kopējo viedtālruņa veiktspēju. Iepriekš ziņojām, ka Sony Xperia Z3+ kopā ar Snapdragon 810 mēdz diezgan nikni uzkarst, tas samaitā veiktspēju un dažreiz pat nākas pārstartēt viedtālruni. Sony šo problēmu ir daļēji atzinuši.

Sony solīja novērst pastiprinātās uzkaršanas problēmu, bet tā, visticamāk, ir tikai un vienīgi Snapdragon 810 nespēja, kas novēršama samazinot procesora jaudu. Bet ko darīt Xperia Z3+ īpašniekam šobrīd? Nāksies Xperia Z3+ daļēji noklāt ar alumīnija foliju, kas vienmērīgāk izdala siltumu pa visu aizmugures vāku. Foliju var pielīmēt vai piespiest pie viedtālruņa ar koverīti.

DSC_0352

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
xKsspars LccisProxyFromDeepdavfreimfingāls Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
KKTK
Viesis
KKTK

Interesanti, kā atstarojot izdalīto siltumu atpakaļ un tikai NEDAUDZ viņu izkliedējot var ko uzlabot…

LOOK
Viesis
LOOK

Visu aizmugures vāku vajag uztaisīt no alumīnija, un iekšpusi visu safrēzēt ar ribiņām. Tad varbūt varētu par dažiem grādiem nomest temperatūru. Ar folliju var tikai vistu cept cepeškrāsnī.

fingāls
Viesis
fingāls

… un pazaudēt wifi signālu

ProxyFromDeep
Viesis
ProxyFromDeep

Te imho ne tikai wifi var pazaudēt :D
štruntīgāks tīkla pārklājums – aparāts sadomājas ka atrodas tālāk no BS un attiecīgi “dragā ar lielāku jaudu” = palielinās akku patēriņš …

davfreim
Viesis
davfreim

UP NEXT: water-cooling for your android phone. :D

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

pričom te androīds? laikam esi aizmirsis visas ķibeles, kas procesā bija aizkostajam… signāla neesamību utt… ā jā, pareizi, onkuļi tak beigās ieskaidroja, ka vnk nepareizs tvēriens… :D :D :D

x
Viesis
x

Tiesham iisti LG flagmanis :D