Par Apple Watch domas dalās divās pilnīgi pretējās nometnēs – vieni to tur gandrīz mājas Pudžas vietā, kamēr citi nekādi neizprot 350 līdz 17 000 dolāru vērtās viedierīces jēgu un pielietojumu. Interesanti, ka gandrīz visi Apple Watch īpašnieki ir stāvā sajūsmā par pirkumu un viedā pulksteņa iespējām. Daudzi analītiķi un tirgus pārzinātāji norāda, ka Apple Watch pirmais modelis vēl arvien ir gramstīšanās tumsā, bet jau otrais Apple Watch būs verķis ar misiju un pielietojumu.

97% no Apple Watch īpašniekiem aptaujā atbildējuši, ka ir ļoti vai diezgan apmierināti ar viedā pulksteņa īpašībās un iespējām. Aptaujā piedalījās 800 Apple Watch lietotāji, un tās ietvaros Apple Watch veikums tika salīdzināts ar pirmo Apple iPhone un iPad modeļu sniegumu.

Interesanti, ka pirmie Apple iPhone un iPad modeļi uzrādīja salīdzinoši zemus 91% un 92% apmierinātības rādītājus. Aptaujas par pirmajiem Apple iPhone un iPad modeļiem tika veiktas to iznākšanas laikā – attiecīgi 2007. un 2010. gadā.

apple-watch-satisfaction-survey

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

vajadzētu datus pa cenu kategorijām.

jādomā, ka dārgāko modeļu pircēji ir apmierinātāki. A kā tad nebūsi ))

normis

Orģinālajā rakstā bija lielisks komentārs (un korekti būtu linkot uz orģinālu, nevis to zdnet sūdu): https://techpinions.com/the-state-of-apple-watch-satisfaction/41126#comment-2146745929 I got my girlfriend and myself Apple Watches. She has loved hers from day one. I have been more in like rather than in love but my affection is growing. I notice how slow third party apps are. She doesn’t bother with any third party apps. It was immediately clear that we were viewing Apple Watch differently. I think techies get Apple Watch and look for an experience like the day they got their first iPad. They look to kill the evening playing with… Read more »

davfreim

Kad kurors.lv notestēs Apple watch? :)

Kristaps Skutelis

Pirms kāda laika bija iespēja padarboties ar Apple Watch un pirmie iespaidi ir gūti. Tagad tikai jāatrod laiks tos pierakstīt. Labi sapratu kāpēc tehniski domājošam cilvēkam tas verķis var likties bezjēdzīgs. Bet cilvēkam “parastajam” viss nav tik drūmās krāsās.

Nettwerk

Man nekad nav bijis 5C savaa iipashumaa. Bet iPhone 6 Plus gan. Meklee ruupiigaak tu iespejams jauc mani ar kaadu citu.

Kaspars

Šeit tomēr ir runa par ļoti specifiskām ierīcēm, kam ar to veiktspēju utt. ir mazs sakars! iOs ticīgajiem ir svarīgs katrs kulta priekšmets un tā darbība nav tik nozīmīga! Ja nenotiks jauna tehnoreliģijas revolūcija tad par jebkuru APPLE produktu jūsmos un galvenais pirks, pirks, pirks, pirks… un ar putām uz lūpām (tulznām pirksstos) aiztāvēs savu pirkumu, ko citi taču nemaz nevarot atļauties…

Uldis M.

Jā, jo Apple pircējam neinteresē Price/performance attiecība. Tipiskais Apple pircējs vienkārši grib kvalitatīvu mantu kura darbosies kā pienākas – tāpēc ir gatavs arī samaksāt vairāk jo zina ka nopērkot Apple produktu viņš iegūs patiešām kvalitatīvu un nostrādātu lietu ar pievienoto vērtību.

Artis

Varu tikai piekrist Uldim. Esmu bijis pārliecināts Android lietotājs kopš Android 2.0 versijas. Pēdējais Android telefons man bija Nexus 5. Vēl tagad mājās ir Nexus 4 un dēls spēlējas ar Nexus 7. Ilgi domāju par iPhone, tomēr sadūšojos pirms pāris nedēļām un nopirku. Jā, nav lēts telefons. Jā, nav tā, ka tas būtu perfekts visās jomās… Tomēr, pārejot no Nexus 5, redzu, cik vienkārši iPhone darbojas, cik kvalitatīvi tas ir uztaisīts. Man nav svarīgi, kas tam lācītim ir vēderā – galvenais lai tas strādā. Ir daudzas lietas, ko ar iPhone nevar izdarīt (salīdzinot ar to, ko varēja izdarīt ar Nexus… Read more »

Deace Duck

Kims iet Apple pēdās un pat uzlabo Apple standarta rezultātus 95-97% uz 99.x%

Nettwerk

Es biju apple lietotaajs palietoju menesi iPhone 6 Plus un paardevu. Jo tehniski nu nedavilka. Sameraa biezhi tika noveerota programmu aizveershanaas. Izteikt page fsult deelj defektiiva vai sisteemas atminjas. 2 nedeljas darbojas ok un tad saakaas vecaa dziesma. Restore un tad atkal var lietot. Panjeemu sev pirmo riktigo Android telefonu nu esmu jau 2, vai 3 meneshus ar Nexus 6. Beidzot Android lietojams cilveeciigi. Nav programmu nokreshoshana ne tamliidziigi. Sisteema darbojas stabili. Un Nexus 6 daudz eertaaks un zolidak izskataas par iPhone 6 Plus.

aamurs

Aj nu ko tu te stāsti. Pirms dažiem mēnešiem tev vienā citā rakstā 5c gļukoja. Tagad tev 6 plus gļuko. Tad kapēc ņēmi 6. Ja pret piekto tādu nepatiku izrādiji? Man gan liekas, ka pašam vien gļuko un ābols nav bijis…

Kristaps Skutelis

Ja ierīcei ir tehniskas problēmas, tā tiek nesta uz servisu labošanai vai nomaiņai.

Krotow

Daļai aptaujāto būs kauns atzīties, ka pulkstenis iegādāts tieši statusa dēļ :P