Web Analytics
More
  Reklāma

  eBay pārdod daļu biznesa par 900 miljoniem dolāru

  Jaunākie raksti

  The Wall Street Journal ziņo, ka interneta izsoļu gigants eBay ir pārdevis lielo klientu apkalpošanas divīziju eBay Enterprise, kas nodarbojās ar esošu veikalu un pat veikalu ķēžu preces izvietošanu izsoļu portālā. eBay vēl 2011. gadā par eBay Enterprise iegādi samaksāja 2.4 miljardus dolāru, bet tikko notikušais pārdošanas darījums ir vien 925 miljonus vērts. Par eBay Enterprise pārdošanas plāniem jau bija zināms janvārī.

  eBay optimizē savu darbību, jo konkurenti minot uz papēžiem un strauji pārņemot dažādus eBay biznesa novirzienus. Kā viens no lielākajiem konkurentiem tiek minēts Amazon, kas strauji paplašina un dažādo piedāvātos pakalpojumus un preču klāstu.

  ReklāmaAdvertisement

  eBay grūtas dienas sagādā tik nekaitīgs darbības novirziens kā PayPal elektroniskie maksājumi. Kas gan tur tāds – paņemam 10% komisijas no visiem darījumiem un dzīvojam zaļi. Tomēr vairāki PayPal akcionāri uzskatīja, ka PayPal un eBay jāatdala. To bija plānots paveikt pagājušā gada septembrī, bet abu milžu atdalīšana ir ievilkusies. Šī gada sākumā eBay atlaida 2400 cilvēkus, jeb 7% no visiem uzņēmuma darbiniekiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma