YouTube ir pamatīgi uzpildīta ar dažādiem notikumiem no Krievijas – daudzi ir nofilmēti ar automašīnās esošām kamerām (tā vienkārši tā gadījās), bet daudzi filmēti speciāli. No Krievijas plašajiem apcirkņiem nāk dažādi pārgalvīgi parkour triki, izrādīšanās ar spēkratiem, filmēšanās dažādās bīstamās situācijās. Tiek ziņots, ka pagājušajā gadā šādi dzīvību zaudējuši 10 cilvēki, bet nopietni ievainoti vairāk nekā 100.

Tieši tāpēc Krievija izdevusi norādījumus, ka nevajag uzņemt fotogrāfijas un filmēties ar ieročiem, lieliem dzīvniekiem, karājoties augstu virs zemes, mūkot no vilciena utt.

The Guardian atklāj, ka norādījumi tapuši pēc tam, kad 21 gadu veca sieviete netīšām sev iešāvusi galvā ar ieroci. Tam visam treknu izsaukuma zīmi pielika divi jaunieši, kas fotogrāfijas uzņemšanai izrāva rokas granātas drošības gredzenu. Izdzīvoja tikai viens no abiem.

Ja vēlies uzzināt, kā nevajag darīt, meklē tīmeklī pēc “russian selfie”. Tiesa, tad atrodamas arī nedaudz cita ievirziena ļoti aizraujošas fotogrāfijas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

selfiji ir pret Krieviju naidīgi noskaņoto degradējošo un pagrimstošo Rietumu subkultūras izpausme, tāpēc tie būtu aizliedzami kā suga – nešķirojot pēc bīstamības. Atļaut vienīgi selfijus šaujot no ložmetēja vai stāvot pie tanka.