Web Analytics
More
  Reklāma

  Google izstrādātais DeepStereo padara Street View patīkamāk skatāmu

  Jaunākie raksti

  Google Street View ielas fotogrāfijas ir viena no fantastiskākajām iespējām, ko teju katrs būs izmantojis, lai uzzinātu nepieciešamo informāciju vai vienkārši dotos virtuālā ceļojumā pa kādu pazīstamu pasaules vietu. Google karšu izstrādes komanda uzskata, ka spēj būtiski uzlabot Street View izskatu ar DeepStereo algoritmu, kas apvieno atsevišķas fotogrāfijas, iegūstot gandrīz ideālu, vienotu attēlu.

  Esošās Street View fotogrāfijas neaptver visu apkārtni, gadās, ka kaut kas ir izlaists vai neprecīzi “saiet kopā” un tieši ar to cīnīsies DeepStereo. Street View komanda cer izveidot baudāmas virtuālās ekskursijas, automātiski aizpildot tukšumus un “salāpot” neprecizitātes. DeepStereo komanda vēl uzlabošot algoritmu, lai tas spētu “aizlāpīt” kustīgu objektu atstātās pēdas, turklāt DeepStereo esot problēmas ar kokiem un līdzīgiem priekšmetiem ar sīku detalizāciju, kas prasa milzīgas skaitļošanas jaudas, lai apvienotu divas ne pārāk precīzas ielas skatu fotogrāfijas.

  ReklāmaAdvertisement
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Roberts
  09.07.2015 18:55

  Microsoft jau pirmo prototipu atrādīja 2006. gadā, un otrajā video no 2013.gada redzams darbībā laikam tas pats princips, kas googlei. Kapēc laikam? Tāpēc, ka īsti nesaprotu, vai Google paredzejusi no bildēm izvaidot vietas 3D modeli, katru vietu indeksējot telpā, vai tomēr tas ir tas pats lineārais stiķēšanas variants, kas Microsoft Photosynth.

  https://www.youtube.com/watch?v=p16frKJLVi0
  un
  https://www.youtube.com/watch?v=a8vsQ5kYUXQ

  Reklāma