Reāls Transformers? Jā, tikai nāksies nedaudz uzgaidīt! ASV bāzētais robotu veidotājuzņēmums MegaBot pirms pāris dienām izaicināja Japānas robotu veidotājus Kuratas, kas pieņēmuši izaicinājumu. Kaujai ir tikai viens noteikums – tā būs spēka cīņa, bet uguns ieročus izmantot nedrīkst.

MegaBot izveidotais 4.5 metrus augstais robots sver 6 tonnas, tam ir tanka kāpurķēdes un robotu vada divi piloti. Šobrīd MegaBot robots kalpo par milzu eksperimentu, lai dzīvē ieviestu zinātnes un zinātniskās fantastikas labākos paraugus. Sākotnēji MegaBot bija plānots kā Kickstarter projekts, bet tas izgāzās un robota izveidi apmaksāja programmatūras gigants Autodesk.

Japāna plāno stāties pretī ar 3.5 metrus augstu un ap 4 tonnas smagu viena pilota vadāmu robotu. Japāna darīs visu, lai ASV nespētu uzvarēt, jo uzskata sevi par šādu robotu dzimteni un daļu no Japānas modernās kultūras.

Precīza kaujas diena vēl nav izziņota, bet sagaidāms, ka tā varētu norisināties nākamā gada vasarā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.

Īstenībā tas vairāk pat pavelk nevis uz transformeriem bet “Real Steel” http://www.imdb.com/title/tt0433035/
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjEzMzEzNjg0N15BMl5BanBnXkFtZTcwMzg4NDk0Ng@@._V1_SX214_AL_.jpg
Tikai nezinu vai ir prāta darbs pilotiem pilotēt no iekšpuses kaujas botus…

Mārtiņš Vācietis

Nē, drīzāk līdzinās vecajai labajai klasikai: Robot Jox http://www.imdb.com/title/tt0102800/ https://www.youtube.com/watch?v=vUxDmKFCD2o