Jau vairākas dienas SwiftKey nespēj novērst pēdējā jauninājuma atnesto problēmu Android lietotnei. Gandrīz visi Android 5.0 un arī 5.1 Lollipop lietotāji būs redzējuši, ka dažviet SwiftKey ekrāna klaviatūra pēc vārda izlabošanas to arī uzraksta atkārtoti. Īpaši izteikti tas esot Android 5.1.1 lietotājiem, bet šādas operētājsistēmas versijas izmantotāju skaits ir mazs.

SwiftKey oficiālā nostāja atklāj, ka tiešām šādas problēmas ir pēc pēdējā jauninājuma saņemšanas, tomēr tās vērojamas mazā skaitā viedierīču. SwiftKey šobrīd ļoti aktīvi strādājot, lai novērstu visas negatīvās nianse. Pamatā vārdu dubultošanās redzama dažādos forumos un komentāru rīku izmantošanas laikā, tāpēc esot grūti pilnībā izskaust vārdu dublēšanos.

SwiftKey ir iemīļotākā ekrāna klaviatūra Android viedierīcēm, turklāt tā jau vairākus mēnešus pieejama bez maksas. Daļējas SwiftKey iespējas var baudīt arī iPhone lietotāji, bet tiem drošības apsvērumu dēļ liegtas vairākas būtiskas rakstītā satura sinhronizācijas iespējas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Nekas nav labāks par Sony klavieres app ;)

Filips

Jā, man arī novērojama šī du bultošanās