Digitālo balss asistentu spējas jau šobrīd ir galvu reibinošas. Siri, Cortana un Google Now spēj to, kas pirms pāris gadiem šķita tikai zinātniskā fantastika un tās viedais nesējs tautās – Deivids Haselhofs filmā Knight Rider duetā ar runājoši automašīnu KITT. Interesanti, ka cīņā par digitāla asistenta izveidi meties vēl viens uzņēmums, izveidojot Hound, kas pārspēj visus iepriekš minētos digitālos asistentus, iespējams, pat KITT.

Hound izveidotāji ir SoundHound, kas labāk zināmi kā skanošās mūzikas atpazinēji un Shazam konkurenti. Hound ir ne tikai precīzs un ātrs, tas ir arī ļoti inteliģents. Hound spēju klāstā būs klasiskās iespējas ar laika ziņām, kinoteātru repertuāru, kā arī tādu jautājumu atbildēšana, kas cilvēkam kopā ar datora un interneta izmantošanu prasītu vairākas stundas atbildes sniegšanai.

Hound spēj atbildēt uz jautājumu, piemēram, cikos ausīs saule Japānā divas dienas pēc 2021. gada Ziemassvētkiem. SoundHound  uzsver, ka digitālā asistenta pamati meklējami ļoti spējīgā dzinī, kas atpazīst ikdienā izmantotu cilvēcīgu valodu, kā arī uzlabotu valodas saprašanu. Hound esot vairākas reizes spējīgāks par Siri, Cortana un Google Now.

Hound spēj smelties zināšanas no Wikipedia, jaunākajām ziņām, lidojumu sarakstiem, tas prot iestatīt modinātājus un neskaitāmas citas jau ierastās un neierastās digitālo asistentu spējas. Hound šobrīd pieejams kā beta, turklāt tikai ASV, bet izstrādātājs to pavisam drīz piedāvāšot arī citviet pasaulē.

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
erikiss1Maris LaudamsKKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
KKTK
Guest
KKTK

WOW, šitādu jau varētu sākt izmantot.

Maris Laudams
Guest
Maris Laudams

Reālie lietotāji nav baigā sajūsmā un ir daudz komentāru par to, ka video ir montējums.

erikiss1
Guest
erikiss1

Vēl jau tas, ka viņš strādā aizdomīgi ātri….