Iespējams, tas ir noticis un OnePlus oficiālajā mājaslapā vairs netiek piedāvāti OnePlus One viedtālruņi, jo tuvojas otrās paaudzes modelis.

Baumas par OnePlus 2 jau vairākus mēnešus virmo gaisā, tāpēc ir tikai loģiski, ka vecā modeļa nepieejamība nozīmē jaunā modeļa dzīves sākumu. Tiesa, tas no sākuma būtu jāizziņo, bet vai maz bijuši gadījumi, kad viedierīce tiek oficiāli izziņota un jau pēc pāris dienām tā nopērkama tiešsaistes veikalos.

Reklāma

OnePlus 2 darbināšot Snapdragon 810 versija, kas nekarsīs kā konkurenti HTC One M9, Sony Xperia Z3+ un Z4, tomēr šobrīd tiek baumots, ka OnePlus 2 būs pirmais mazumtirdzniecībā nopērkamais viedtālrunis ar USB Type-C datu un uzlādes savienojumu. Par pašiņu mīļotājiem būs padomāts, jo tie iegūs augstvērtīgu 13 megapikseļu kameru OnePlus 2 priekšpusē.

Jāatzīmē, ka USB Type-C atbalsts Android viedierīcēs nonāks tikai kopā ar Android M operētājsistēmas versiju, tāpēc varētu būt, ka OnePlus 2 nāksies aizkavēties līdz Android M operētājsistēma tiks oficiāli izziņota rudenī.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
smokeweed

Baumots? Viņi paši paziņojuši…

Kaspars

Vispār tas ir saprotami ja netiek piedāvāts pirmais modelis (mazliet gan pāragri) jo otrā modeļa veiktspēja ir aptuveni tāda pati, kā pirmajam (apgraizītais (tipa tas kurš nepārkarst) 810 ir tik pat veiktspējīgs, kā 801, kas arī ir pilnīgi pietiekami visam uz doto brīdi)… ja tirgos abus tad… jēga pirkt otro (kas maksāas būtiski dārgāk) ir neliela.

Rihards Linde
fff

bet vini pashi tak facebook lapa uzrakstija ka turpinas pardot pirmo modeli ari… izskatas ka vini sagaja greizi ar sava fantastiskam idejam… un tagad katru dienu izdoma kaut ko jaunu

Maris Laudams

Viņu mājas lapā var iegādāties 64gb versiju.

Ingus Keivs

Un, atkal būs pieejams stāvot rindā pēc ielūgumiem?