Reklāma

Skype likvidēs servisa “modernās” Windows lietotnes versiju

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

Izskatās, ka Microsoft ir sapratis, ka Windows 8 aizsāktā “modernā” lietotāja saskarne nav guvusi tik nepieciešamo popularitāti, lai varētu turpināt attīstīt tās stilistikā ieturētās lietotnes. Microsoft īpašumā nonākusī populārā tiešsaziņas rīka Skype veidotāji ir paziņojuši, ka no 7. jūlija tiks slēgts Skype “modernās” Windows datoriem paredzētās lietotnes projekts.

Proti, nākamais programmatūras atjauninājums lietotāju nosūtīs pie “parastās” (desktop) lietotnes versijas (vai uz tās lejupielādes lapu, ja aplikācija nav uzstādīta), ko var vadīt gan ar peli un tastatūru, gan pirkstiem skārienjutīgā displeja gadījumā.

Skype šo soli skaidro ar vēlmi vienkāršot servisa lietojamību un atbrīvot lietotāju no nepieciešamības lēkāt starp divām lietotnes versijām. Tāpat arī paziņojumā norādīts, ka šīs izmaiņas neskar Windows RT un Windows 10 – šajās platformās Skype turpinās iestrādāt saziņas iespējas.

Skype "modernā" versija - vairs netiks attīstīta
Skype “modernā” versija – vairs netiks attīstīta

Skype "parastā" (dekstop) versija, kas tiks attīstīta arī turpmāk
Skype “parastā” (dekstop) versija, kas tiks attīstīta arī turpmāk

AvotsSkype
Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Un jēga no tām metro aplikācijām? Labi, iekš
Android vēl saskatītu kādu jēgu, taču Win8 tas izskatās galīgi un pilnīgi lieki. Tāpat, agri vai vēlu, lietotāji jebkurai aplikācijai atgriezīsies jau pie klasiskām un pārbaudītām vērtībām.

Mjā, un tādu «mindfuck» taisīja lietotajiem ar Windows 8, dodoties uz download lapu iesmērēja Metro versiju tiem, kas nesaskatīja saiti ar maziem, gaiši ziliem burtiem – «go this page if you want download desktop version»

Mjā, Windā darbināt fullscreen app-us, tiešām bezjēdzīgi. Kautgan patika tā Windows Phone 10 ideja, kad mobilās aplikācijas ir responsīvas, un pieslēdzot mobilo pie liela tv vai monitora appi darbojas bezmazvai kā full PC appi.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: