Apple tikko oficiāli izziņojuši turpmākos Apple Maps uzlabojumus, lai spētu konkurēt ar Google Maps un Google Street View. Apple aprīkotās automašīnas pavisam drīz dosies ceļā, lai fotogrāfijās iemūžinātu ceļus, tiltus, mājas un noteikt arī pa kādai amizantai situācijai.

No 15. līdz 30. jūnijam Apple Maps automašīnas būs redzamas ASV, Apvienotajā Karalistē un Īrijā. Gluži kā Google Street View gadījumā, arī pie Apple Maps nāksies pamatīgi pastrādāt, dzēšot sejas un numura zīmes, lai tiktu aplaimoti visi privātuma aizstāvji, tāpēc Apple Maps papildinājums gaidāms tikai pēc vairākiem mēnešiem. Pirmās papildinātās kartes gaidāmas Bostonai, Čikāgai, Atlantai, Losandželosai, Ņujorkai, Londonai un Dublinai.

Reklāma

Tajā pašā laikā tiek atgādināts, ka Google Street View sākums meklējams vēl 2007. gadā, kad tika nofotografētas vairākas pilsētas ASV, un kopš tā laika Google Maps fotogrāfijās fiksēto vietu skaits audzis milzīgos tempos. Iepriekš rakstījām, ka ar Google Street View palīdzību var ieskatīties slavenajā Abbey Road Studios un Lohnesa ezerā. Apple no Google Maps izmantošanas atteicās 2012. gadā un kopš tā laika uzņēmums aktīvi cīnās ar sava karšu servisa uzlabojumiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dzintars

Gaidu aplle prezentāciju par šo produktu, kā Unikālu un iepriekš nekad nebijušu :D

Artis

Es gaidu, kad tās mašīnas rullēs pa Latviju… Tāpat kā interfeisu latviešu valodā Apple produktos…

Artis Abols

Mani atkal nories par Apple nīšanu, bet – turpini gaidīt!

Aleksejs Mjaliks

Te nebūt nav jābūt Apple nīdējam, lai saprastu, ka tik maziņa un nevisai turīga valstiņa nav Apple interešu lokā.

KKTK

Ehh, atkal bikses jāvelk un plika pakaļa jārāda. Jau domāju, ka ar googli pietiks un varēšu pieaugt :D