Web Analytics
More
  Reklāma

  Google drošības un privātuma iestatījumi beidzot izprotami arī vienkāršiem ļaudīm

  Jaunākie raksti

  Daudzi no mums ikdienā izmanto neskaitāmus tiešsaistes servisus, nemaz nepadomājot, kas zem tā visa slēpjas. Google nodrošina daudzu cilvēku ikdienu ar tiešsaistes servisiem, bet uzņēmumam vienmēr pārmesta nespēja skaidrot un saprotami parādīt visus drošības un privātuma iestatījumus vienuviet. Šobrīd pret Google Eiropā norisinās izmeklēšana un, iespējams, tāpēc tehnoloģiju gigants ir spēris pirmo jēdzīgo soli drošības un privātuma iestatījumu apvienošanai.

  Iepriekš lietotājiem nācās skraidīt pa servisiem šurpu turpu, katrā kaut ko pieslēdzot vai aizliedzot, bet kopš vakardienas pieejama myaccount.google.com vietne, kur var ātri un ērti pielāgot Gmail, YouTube, Maps un citu Google servisu iestatījumus un pat atteikties no to lietošanas.

  ReklāmaAdvertisement

  Nedaudz parokoties dziļāk var atrast iespējas liegt Google izmantot tavas publiski izrādītās bildes uzņēmuma vajadzībām, kā arī katrs pats var norādīt personu, kas varēs piekļūt datiem, kad tu pārtrauksi lietot Google servisus, piemēram, nāves gadījumā. Vari liegt Google Play citiem rādīt tavas pievienotās lietotņu atsauksmes, apskatīt Google Drive saturu, pielāgot valodas un ievades rīkus. Ir vērts ieskatīties!

  answers site

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Nettwerk
  02.06.2015 13:28

  Kaa tu vari atteikties no viena servisa ja tas atspeeleejas uz ko citu. Piemeeram +Google liidz ar to tev bildes nesinhroneezies jo Photos sasaistiits ar +Google kontu. Joprojaam bardaks.

  Reklāma