Web Analytics
More
  Reklāma

  Photoshop Touch tiks izņemts no Play veikala, tā vietā nāks Creative Cloud lietotnes

  Jaunākie raksti

  Adobe laikam atriebjas par visiem iepriekšējiem gadiem un piratētajām Photoshop kopijām, jo pavisam drīz no Google Play veikala tiks izņemta Photoshop Touch lietotne un tās vietā nāks Color CC, Brush CC un Shape CC. “CC”, protams, apzīmē Creative Cloud un tas nozīmē, ka nāksies maksāt mēneša abonēšanas maksu Adobe. Photoshop Touch lietotne no Play veikala tiks izņemta 28. maijā, bet tai vajadzētu palikt pirkumu vēsturē pieejamai visiem, kuri par Photoshop Touch ir samaksājuši.

  Kas nāks Photoshop Touch vietā? Adobe sākumā piedāvās Color CC, kas paredzēts krāsu tēmu veidošanai un sinhronizēšanai Adobe Color servisā. Pēcāk krāsu tēmas būs pieejamas Illustrator Line, Adobe Photoshop Sketch, Illustrator, InDesign un Photoshop. Shape CC no fotogrāfijām veidos attēlus vektorgrafikā. Brush CC ļaus veidot dažādas otas un tās saglabāt Creative Cloud. Neviena no minētajām lietotnēm pat daļēji nekopē Photoshop Touch iespējas.

  Reklāma

  iOS lietotājiem paliks pieejama Photoshop Mix lietotne, bet pagaidām par Android operētājsistēmu Adobe nav minējuši ne vārda.

  Creative Cloud 1

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma