Jau pāris reizes esam apsprieduši Popcorn Time ienestās vēsmas – nelegālu video skatīšanās vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Iepriekš nācās datoros un viedtālruņos uzstādīt Popcorn Time lietotni, bet tie laiki ir garām, jo jau šobrīd visu Popcorn Time bibliotēku vari izpētīt interneta pārlūkā.

Jaunais, nelegālais video apskates serviss saucas Popcorn in Your Browser un tieši to arī dara – ver vaļā Popcorn in Your Browser mājaslapu datora interneta pārlūkā, sameklē vēlamo filmu un skaties. Popcorn in Your Browser šobrīd piedāvā tikai filmas meklēšanu, bet ne vizuālu bibliotēku, kā tas ir ierasts Popcorn Time lietotnēs.

Tiek norādīts, ka Popcorn in Your Browser dzīve būs īsa, jo vienu, centralizētu vietni ir vieglāk apkarot, nekā Popcorn Time lietotni viedierīcēs un datoros, kas informāciju iegūst P2P ceļā. Šobrīd visi metas izmēģināt Popcorn in Your Browser, tāpēc tā darbība var būt lēnīga. Saite (kā vienmēr) – pie Avota.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andris

izmēģināju, strādā lieliski, daudz ātrāk nekā aplikācija.

vēl ir tāda apk kā “isoplex” alternatīva Popcorntime

Andrix

Popcorn in Your Browser is no more. It relied on the free trial of remote torrenting service Coinado.io, which I used to stream YIFY torrents to an HTML5 video tag. This site went viral and seems to have completely overwhelmed Coinado’s servers, who in turn promptly discontinued the free trial. :-) It was fun while it lasted – cheers!