Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung palīdzēs attīstīt Lietu Internetu ar Artik platformu

  Jaunākie raksti

  Samsung plāno nākotnē papildināt produktu klāstu ar vairākām aktuālām ierīcēm un vakar tika atklāta informācija par jaunu procesoru saimi, kuru uzdevums būs darbināt kā serverus, tā arī viedtālruņus, bezpilota lidaparātus un arī valkājamās viedierīces.

  Artik platforma ir daļa no Samsung pieejas Lietu Internetam (Internet of Things) un minētie procesori piedāvās izstrādātājiem veidot jaunas ierīces, kas aprīkotas ar dažādiem sensoriem. Par Lietu Internetu var dēvēt unikāli identificējamus objektus un to virtuālo sasaisti Internetam pielīdzināmā tīkla struktūrā. Ierīces ir saistītas vienotā tīklā un komunicē savā starpā ar ierobežotu vai pat bez cilvēka iejaukšanās.

  ReklāmaAdvertisement

  ARTIK 1 būs vienkāršs procesors un tā cena tiek prognozēta zem 10 ASV dolāriem. ARTIK 1 darbinās pašas vienkāršākās ierīces. ARTIK 5 saņems 1 GHz divu kodolu procesoru, 512 MB RAM, 4 GB atmiņu, kā arī Wi-Fi, Bluetooth un video ieraksta iespējas. ARTIK 10 būs astoņi kodoli, 2 GB RAM, 16 GB atmiņa un HD video ieraksta iespējas. ARTIK 10 cena plānota zem 100 dolāriem. Artik papildinās jauns mākoņdatu serviss SmartThings Open Cloud.

  artik

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma