Izveidota iespēja katram pašam bez jebkādām programmēšanas zināšanām uztaisīt savu Flappy Bird versiju. Tiešsaistes mājas lapa ļauj pielāgot visus populārās spēles vizuālos elementus, tāpēc perfekti izveidotam darbam būs nepieciešams arī pielikt nedaudz iztēli un zināšanas bilžu apstrādē, tomēr arī bez tām var iztikt. Iespējams, pat kāds vēlēsies pievienot savu mūziku un skaņas efektus, arī tas ir iespējams.

Vari savu izveidoto Flappy Bird parodiju saglabāt, lai to var spēlēt citi trakie spēles fani. Tas patiks pavisam slinkajiem Flappy Bird cienītājiem. Flappy Bird parodiju ļaus lidināt drauga ģīmetni, tabureti, sirsniņu, priekšnieku vai kaut prezidentu. Izvēle ir paša iztēles ziņā.

Man ir jāatzīst, ka viedtālrunī Flappy Bird neesmu spēlējis nekad, bet šis spēles pielāgošanas instruments ir pietiekami interesants, lai ziedotu pāris minūtes sava dārgā laika. Diemžēl pati Flappy Bird spēle datorā nav saucama par patīkami spēlējamu.

FlappyCreator.com - Create your own Flappy Bird parody game

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Prusljix

“Ir atrasts veids kā jebkuram kļūt par miljonāru 10 minūšu laikā! Labākais tas, ka tas pieejams visiem! Veltīšu savu dārgo laiku un mēģināšu kļūt!”

Atvaino, bet tu gribēji palielīties vai arī pastāstīt par iespēju un iedot saiti, kur to var izmēģināt katrs?

Artis Abols

Saites VIENMĒR ir pie Avota.

Prusljix

ok, sorry. My bad.