Jau vairākkārt ir minēts, ka Facebook arvien agresīvāk uzvedas saziņas lietotņu tirgū. Tika iegādāts WhatsApp un arī paša Facebook veidotais Messenger iegūst dažādas jaunas iespējas. Facebook Messenger viedierīču lietotne tikusi pie video zvanu funkcijas, kas liks pasvīst Skype, FaceTime un Hangouts veidotājiem.

Video zvana sākšana ir pavisam vienkārša – atrodi sarakstes logā kameras ikonu (augšā, labajā pusē), uzspied un tiks sākts video zvans. Zvana saņēmējam ir iespēja uz to atbildēt vai atteikt zvanu. Messenger lielākais pluss ir iespēja sazināties arī Android un iOS ierīču starpā. Iespēja zvanīt Android lietotājiem nav pieejama FaceTime, bet Hangouts lietotne ir arī iOS mobilajai operētājsistēmai.

Diemžēl šobrīd Messenger video zvani tiek nodrošināti tikai viedtālruņu lietotāju starpā. Drauga klēpjdators nespēs pieņemt video zvanus. Šeit atkal Messenger piekāpjas Skype un FaceTime priekšā. Iespējams, ka Messenger video zvani nonāks arī datoros, bet tiem, visticamāk, būs nepieciešama atsevišķa Messenger lietotne.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
AnnonymousLegion

Ja lietotājs vēlas droši sazināties, tad iesaku izmantot Telegram, ar kuru komunikācja tiek šifrēta.