Kopš restorānu galdiņu tiešsaistes rezervēšanas bezmaksas pakalpojuma GetTable.lv prezentācijas serverī pārstāvēto restorānu skaits ir pieaudzis piecas reizes. No šā gada aprīļa vidus, izmantojot pakalpojumu GetTable, var rezervēt galdiņus 245 sabiedriskās ēdināšanas iestādēs četrās Eiropas valstīs — Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā.

«Mēs ļoti lepojamies, ka mums izdevās turēt pirms mēneša preses konferencē Rīgā doto solījumu: ļoti īsā laikā tika noorganizēta pakalpojuma darbība Polijā un visās Baltijas valstīs. Tagad pakalpojums GetTable piedāvā rezervēt galdiņu Tallinā, Rīgā, Viļņā un Varšavā, kā arī tūristu iecienītās pilsētās, piemēram, Krakovā un Jūrmalā. Pakalpojums ir ļoti populārs, jo piedāvā ne vien kvalitatīvus un objektīvus restorānu aprakstus, bet arī ātru un ērtu rezervēšanas procesu — burtiski pāris minūtēs klients saņem rezervējuma apstiprinājumu tālrunī vai e-pastā,» stāsta pakalpojuma GetTable līdzīpašnieks Aleksandrs Ahmetovs.

Pakalpojums GetTable.lv ir paredzēts ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī tūristiem. «Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju (48%) izvēlas vietu, kur viņi gribētu papusdienot ārzemju brauciena laikā, balstoties uz intuīciju vai viesnīcas darbinieku ieteikumiem.* Lieki teikt, cik bieži šāds lēmums ir pārsteidzīgs, bet izvēle sagādā vilšanos pilsētas viesiem. Mūsu pakalpojums atrisina šo problēmu: tagad Tallinas, Rīgas, Viļņas, Varšavas, Krakovas un Jūrmalas viesi var iepazīties ar restorāna detalizētu aprakstu un interjeru, ēdienkarti, pusdienu vidējo cenu vienai personai, kā arī, neatstājot pakalpojumu un nemeklējot papildu informāciju internetā, paskatīties, ko par izvēlēto restorānu domā TripAdvisor lietotāji,» paskaidro A. Ahmetovs.

Lietotāju ērtībām pakalpojums GetTable ir pieejams gan minēto valstu oficiālajās valodās, gan angliski. Turklāt Baltijas valstīs ir arī vietnes versija krievu valodā, Igaunijā, kur ir daudz tūristu no Somijas, vietne ir pieejama arī somu valodā, bet Polijā, ko aktīvi apmeklē viesi no Vācijas, var izmantot arī vietnes vācu versiju.

GetTable.lv plāno arī turpmāk paplašināt piedāvāto restorānu tīklu gan jau pārstāvētajās, gan jaunās pilsētās.

Pakalpojums GetTable.lv ir izveidots 2015. gada sākumā un ietver piemērotu vietu lietišķām pārrunām restorānā, vakariem ar draugiem vai banketiem meklēšanas un rezervēšanas sistēmu. Pakalpojums uzsāka darbību Latvijā, ar īsziņām un e-pastu nodrošinot rezervējuma apstiprinājumu dažās minūtēs. Kopš 15. aprīļa pakalpojums ir pieejams arī pārējās Baltijas valstīs (Lietuvā, Igaunijā) un Polijā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
zi007

Reiz es Aleksandram uzzvanīju, jo man bija jautājumi par viņa sludinājumu… Viņš nebija pat elementāri pieklājīgs… Itkā viņa tel. nr. būtu liels noslēpums:)

Jānis Krampītis

Tur ir kur vēl augt..