Web Analytics
More
  Reklāma

  Īpaši augstas izšķirtspējas Samsung SUHD televizori jau Latvijā

  Jaunākie raksti

  Samsung Electronics, kas jau astoto gadu pēc kārtas ieņem līderpozīcijas mājas izklaides ierīču tirgū Baltijas valstīs, aprīlī laidis klajā plašu SUHD televizoru klāstu. Šie televizori jau šobrīd nosaka jaunu standartu TV skatīšanās jomā – tie nodrošina īpaši augstu attēla kvalitāti, ieliektā forma ļauj vēl labāk baudīt saturu, savukārt Smart TV funkcijas tagad strādā ar Tizen operētājsistēmu, kas sniedz vieglāku piekļuvi iecienītajam saturam un pakalpojumiem.

  “Samsung jau daudzus gadus ir viens no TV industrijas spilgtākajiem inovatoriem, un 2015. gads nav izņēmums. Piepildot cilvēku vēlmes pēc vēl augstākas attēla kvalitātes, esam radījuši jaunākās paaudzes SUHD televizorus. S burts to nosaukumā apzīmē satriecošu kontrastu, spožu attēla spilgtumu un smalku krāsu paleti. Mēs garantējam, ka tas padara šo ierīci patiesi izcilu,” stāsta Viktors Markuls, Samsung Electronics Baltics Sadzīves elektronikas biznesa vadītājs Baltijā.

  ReklāmaAdvertisement

  Nepārspējama attēla kvalitāte

  SUHD televizoros izmantotie nanokristālu pusvadītāji atkarībā no izmēra pārvada dažādu krāsu gaismu, tādejādi nodrošinot šobrīd precīzāko un plašāko krāsu attēlojumu, kā arī efektīvāko attēla apgaismojumu. Šī tehnoloģija sniedz 64 reizes plašāku krāsu paleti nekā klasiskie televizori. SUHD attēla apstrādes dzinējs automātiski analizē attēla spilgtumu, lai samazinātu enerģijas patēriņu un vienlaikus nodrošinātu augstāku kontrastu – ar ievērojami tumšāku melno krāsu un 2,5 reizes augstāku spilgtumu nekā to spēj klasiskie televizori.

  Pilnveidots ieliektās formas dizains

  Samsung jau 2013. gadā ieviesa pirmos ieliektās formas ekrānus, un tas jūtami pilnveidoja TV skatīšanās baudījumu. Iedvesmojoties no mūsdienu mākslas un arhitektūras, jaunie SUHD televizori ir papildināti ar vairākām modernām dizaina niansēm. Piemēram, SUHD JS9002 televizoram ir viļņainas tekstūras korpusa aizmugure, ļaujot tam izskatīties eleganti no jebkura rakursa.

  Jaunas Smart TV iespējas

  2015. gadā visi Samsung Smart televizori, tai skaitā arī jaunie SUHD televizori, būs apgādāti ar Tizen – tā ir atvērtā koda operētājsistēmas platforma, kas atbalsta dažādus tīmekļa standartus TV aplikāciju izstrādei. Līdz ar Tizen platformu Samsung jaunie Smart televizori iegūst gan jaunu funkciju un satura klāstu, gan intuitīvāku lietojamību un integrētākas izklaides iespējas.

  Latvijā jaunie Samsung SUHD televizori ir pieejami dažādos izmēros, sākot no 48 līdz 88 collām, ļaujot izvēlēties to modeli, kas vislabāk atbilst katra klienta vajadzībām. SUHD televizoru cena Latvijā ir sākot no 2299 eiro, un tos var iegādāties lielākajos elektronikas veikalos.

  Samsung ir laidis klajā arī ieliektas skaņas joslas, kas pilnībā piemērotas jaunajiem televizoriem. To klāsts kopš 2014. gada vidus tiek pakāpeniski papildināts, un šobrīd piedāvājumā ir trīs modeļi, kas ir atbilstoši un saderīgi ar dažādu izmēru Samsung ieliektās formas televizoriem – sākot no 48 līdz 65 collām. Skaņas joslu aptuvenā cena Baltijas valstīs ir no 449 eiro, un tās būs pieejamas maijā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  x
  16.04.2015 16:15

  >2,5 reizes augstāku spilgtumu nekā to spēj klasiskie televizori.

  Vairums cilvēku jau uz tagadējiem TV saturu skatās ar pārmērīgi uzgrieztu kontrastu un nedabisku piesātinājumu, attēls ieregulēts tā, ka var skatīties caur sienu. Manam samsungam vienīgais jēdzīgais režīms ir Movie Mode, pārējie ir šausmas un pē.

  aigi
  16.04.2015 16:32
  Reply to  x

  Vislabākais ir intelligence, kas pielāgojas izstabas apgaismojumam. Uz LG strādā perfekti.

  bombelats
  18.04.2015 12:57
  Reply to  x

  Pie tam rodas jautājums kas ir klasiskie televizori. Zinot, ka salīdzināšanas šādos gadījumos tiek veiktas ar vājākajiem produktiem, tad secinu, ka klasiskais televizors ir vecais, labais CRT, tobiš kineskopa.

  davfreim
  16.04.2015 19:06

  Man vienīgajam besī tie nosaukumi? UHD!? SUHD!? Kas nakošais mega duper HD?!

  Kaspars
  25.04.2015 12:08

  Vai šie televizori ar Tizen OS atbalsta flash playeri pārlūkā? Zinu, ka 2014 gada modeļi ( ne Tizen) atbalstīja

  Reklāma