Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft laiž klajā Lync aizstājēju – Skype for Business

  Jaunākie raksti

  Microsoft paziņo par jauna komunikācijas risinājuma laišanu tirgū, kas aizstās līdzšinējo komunikācijas platformu uzņēmumiem — Lync —, kuras lietotāju skaits pašlaik pārsniedz 100 miljonu. Jaunais pakalpojums — Skype for Business — ir nākamais solis Microsoft produktu klāsta optimizācijā, kas nodrošina labāku savietojamību starp dažādiem risinājumiem un platformām, kā arī jaunu funkcionalitāti.

  Skype for Business ir balstīts uz Lync platformas, un papildus pašreizējām Lync iespējām ieviesīs lietotājiem pazīstamo Skype vidi un zvanus uz Skype ID numuriem.

  Reklāma

  “Komunikācija tās visdažādākajās formās ir daudzu Microsoft risinājumu pamatā. Viens no galvenajiem mūsu izaicinājumiem ir panākt pēc iespējas gludāku informācijas pārnešanu no ierīces uz ierīci un no platformas uz platformu. Ar Skype for Business esam spēruši lielu soli šajā virzienā, veidojot vienotu lietotāja pieredzi uz dažādām ierīcēm un platformām un savietojamu tehnisko risinājumu. Tas ļauj lietotājam vieglāk orientēties dažādu risinājumu izmantojumā un viegli dalīties ar informāciju,” stāsta Andrejs Juščenko, Microsoft Office biznesa grupas vadītājs. “Gan Lync, gan Skype ir ļoti pieprasīti risinājumi, daudzi uzņēmumi izmanto abus savā ikdienā paralēli, gan komunicējot uzņēmuma iekšienē, gan ar klientiem un partneriem. Abu risinājumu apvienošana ir loģisks solis labākai lietotāja pieredzei.”

  Papildus Skype vides integrācijai uzņēmumu komunikācijas platformā Skype for Business piedāvās vēl trīs citus jaunumus. Pirmkārt, komunikācijas rīki būs iestrādāti produktivitātes programmās. Tas nozīmē, ka korporatīvajiem lietotājiem būs pieejami gan augstas kvalitātes video un balss zvani, gan ziņojumu apmaiņas iespējas, nepametot Office vidi. Komunikācija tiks nodrošināta ar drošiem un inteliģentiem datu pārraides risinājumiem, kas īpaši veidoti, lai nodrošinātu saziņu reālajā laikā.

  Otrkārt, lietotājiem būs pieejams Skype Room Systems — risinājums konferenču telpām, kas fiziskās sanāksmju vietas savienos ar digitālajām. Pašlaik Microsoft kopā ar vairākiem vadošajiem konferenču telpu aprīkojuma ražotājiem strādā pie risinājuma integrācijas dažādās ierīcēs, un Skype Room Systems būs pieejams lietotājiem kopā ar Windows 10.

  Trešais jaunievedums ir Microsoft Surface Hub, digitālā tāfele, kas ir balstīta uz OneNote risinājumu. Produktā ir iebūvēti ne tikai produktivitātes, bet arī komunikācijas risinājumi, kas ļauj viegli dalīties ar radīto saturu reālajā laikā ar Skype for Business palīdzību.

  Microsoft ir uzsācis Skype for Business atjauninājuma izplatīšanu, kas līdz maijam būs pieejams visiem lietotājiem. Lync Online lietotājiem, kam ir uzstādīti arī Office 365 ProPlus, Office 365 Business Premium vai Office 2013, jaunais Skype for Business kļūs par standarta saskarni, turpretī Lync Server lietotāji saglabās Lync UI saskarni.

  Izmēģināt jauno Skype for Business ir iespējams, piesakoties šeit, savukārt vairāk informācijas par pakalpojumu atrodama šeit.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma