Reklāma

Microsoft laiž klajā Lync aizstājēju – Skype for Business

Jaunākie raksti

Mini Cooper SE ALL4 Countryman – elektrifikācijas izgāšanās?

Mini Countryman ir britu mēģinājums trāpīt krosoveru segmentā, bet mēģinot arī nepazaudēt pašu brenda šarmu. Šeit gan man ir...

TikTok ļaus jauniešiem veidot CV video formā

Lietotne TikTok testē jaunu funkcionalitāti, kas ļautu ar īso video palīdzību pieteikties darbā, lai nebūtu jāveido tikai izklaidējoša satura...

Volkswagen autonomie taksometri gaidāmi jau 2025. gadā

Volkswagen paziņojis par plāniem jau 2025. gadā piedāvāt ID.Buzz mikroautobusus aprīkot ar SAE Level 4 pašbraukšanas iespējām, lai tie...

MSI MPG Z590 Gaming Carbon WiFi sistēmplates apskats

MSI izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Atsaucoties uz kaitējumu videi, “Tesla” automašīnu apmaksai vairs nepieņems “Bitcoin”

Lai arī sākotnēji šķita, ka "Tesla" ar Īlonu Masku priekšgalā pauž nepārprotamu atbalstu kriptovalūtām, īpaši "Dogecoin" un "Bitcoin", izskatās,...

Microsoft paziņo par jauna komunikācijas risinājuma laišanu tirgū, kas aizstās līdzšinējo komunikācijas platformu uzņēmumiem — Lync —, kuras lietotāju skaits pašlaik pārsniedz 100 miljonu. Jaunais pakalpojums — Skype for Business — ir nākamais solis Microsoft produktu klāsta optimizācijā, kas nodrošina labāku savietojamību starp dažādiem risinājumiem un platformām, kā arī jaunu funkcionalitāti.

Skype for Business ir balstīts uz Lync platformas, un papildus pašreizējām Lync iespējām ieviesīs lietotājiem pazīstamo Skype vidi un zvanus uz Skype ID numuriem.

“Komunikācija tās visdažādākajās formās ir daudzu Microsoft risinājumu pamatā. Viens no galvenajiem mūsu izaicinājumiem ir panākt pēc iespējas gludāku informācijas pārnešanu no ierīces uz ierīci un no platformas uz platformu. Ar Skype for Business esam spēruši lielu soli šajā virzienā, veidojot vienotu lietotāja pieredzi uz dažādām ierīcēm un platformām un savietojamu tehnisko risinājumu. Tas ļauj lietotājam vieglāk orientēties dažādu risinājumu izmantojumā un viegli dalīties ar informāciju,” stāsta Andrejs Juščenko, Microsoft Office biznesa grupas vadītājs. “Gan Lync, gan Skype ir ļoti pieprasīti risinājumi, daudzi uzņēmumi izmanto abus savā ikdienā paralēli, gan komunicējot uzņēmuma iekšienē, gan ar klientiem un partneriem. Abu risinājumu apvienošana ir loģisks solis labākai lietotāja pieredzei.”

Papildus Skype vides integrācijai uzņēmumu komunikācijas platformā Skype for Business piedāvās vēl trīs citus jaunumus. Pirmkārt, komunikācijas rīki būs iestrādāti produktivitātes programmās. Tas nozīmē, ka korporatīvajiem lietotājiem būs pieejami gan augstas kvalitātes video un balss zvani, gan ziņojumu apmaiņas iespējas, nepametot Office vidi. Komunikācija tiks nodrošināta ar drošiem un inteliģentiem datu pārraides risinājumiem, kas īpaši veidoti, lai nodrošinātu saziņu reālajā laikā.

Otrkārt, lietotājiem būs pieejams Skype Room Systems — risinājums konferenču telpām, kas fiziskās sanāksmju vietas savienos ar digitālajām. Pašlaik Microsoft kopā ar vairākiem vadošajiem konferenču telpu aprīkojuma ražotājiem strādā pie risinājuma integrācijas dažādās ierīcēs, un Skype Room Systems būs pieejams lietotājiem kopā ar Windows 10.

Trešais jaunievedums ir Microsoft Surface Hub, digitālā tāfele, kas ir balstīta uz OneNote risinājumu. Produktā ir iebūvēti ne tikai produktivitātes, bet arī komunikācijas risinājumi, kas ļauj viegli dalīties ar radīto saturu reālajā laikā ar Skype for Business palīdzību.

Microsoft ir uzsācis Skype for Business atjauninājuma izplatīšanu, kas līdz maijam būs pieejams visiem lietotājiem. Lync Online lietotājiem, kam ir uzstādīti arī Office 365 ProPlus, Office 365 Business Premium vai Office 2013, jaunais Skype for Business kļūs par standarta saskarni, turpretī Lync Server lietotāji saglabās Lync UI saskarni.

Izmēģināt jauno Skype for Business ir iespējams, piesakoties šeit, savukārt vairāk informācijas par pakalpojumu atrodama šeit.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: