Manfrotto iemēģinās roku ne tikai statīvu un mugursomu biznesā, ražotājs vēlas vēl vairāk iesaistīties fotogrāfijas uzņemšanas procesā. Jaunāko Manfrotto veikumu sauks Digital Director un tas būs adapters, kas pārvērš iPad planšetdatoru par Canon un Nikon spoguļkameru ekrānu un kontroles ierīci. Līdzvērtīgu ideju šobrīd piedāvā CamRanger, bet Manfrotto neizmantos bezvadu tehnoloģijas, kas visu procesu varētu padarīt lēnāku un mazāk uzticamu.

Manfrotto Digital Director piedāvās iPad ekrānā redzēt visu to pašu, kas apskatām fotoaparāta ekrānā, kā arī iPad lietotne ļaus kontrolēt visus pieejamos manuālos iestatījumus. To skaitā ir manuāla fokusēšana, ISO iestatīšana un atvēruma pielāgošana. Tiesa, to pašu var paveikt arī ar datoru, bet Manfrotto visu padara mobilāku. Digital Director maksās 500 ASV dolārus un iPad adapters būs pieejams jau jūnijā.

Protams, funkcijas nodrošināšanai nāksies izmantot tā saucamo Live View, kas var samazināt spoguļkameras darbības ātrumu. Tiek norādīts, ka pilnai Manfrotto Digital Director funkcionalitātei nāksies izmantot saderīgas spoguļkameru komponentes, piemēram, atbilstošus objektīvus manuālai fokusa iestatīšanai.

Manfrotto-Digital-Director Manfrotto-Digital-Director-Platform

4
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RitvarsAndris Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Andris
Guest
Andris

es jau sen izmantoju savu xperia z priekš otra ekrāna

Ritvars
Guest
Ritvars

Kā? Teach me master

Andris
Guest
Andris

OTG usb kabelis un DSLR Camera aplikācija ko googles veikala. Vismaz uz Nikon kamerām kurām ir Live view strādā visām, ar Canon sākot no EOS 500D

Ritvars
Guest
Ritvars

Kura tieši app?