Web Analytics
More
  Reklāma

  Manfrotto adapters pārvērš iPad par otru DSLR ekrānu un vadību

  Jaunākie raksti

  Manfrotto iemēģinās roku ne tikai statīvu un mugursomu biznesā, ražotājs vēlas vēl vairāk iesaistīties fotogrāfijas uzņemšanas procesā. Jaunāko Manfrotto veikumu sauks Digital Director un tas būs adapters, kas pārvērš iPad planšetdatoru par Canon un Nikon spoguļkameru ekrānu un kontroles ierīci. Līdzvērtīgu ideju šobrīd piedāvā CamRanger, bet Manfrotto neizmantos bezvadu tehnoloģijas, kas visu procesu varētu padarīt lēnāku un mazāk uzticamu.

  Manfrotto Digital Director piedāvās iPad ekrānā redzēt visu to pašu, kas apskatām fotoaparāta ekrānā, kā arī iPad lietotne ļaus kontrolēt visus pieejamos manuālos iestatījumus. To skaitā ir manuāla fokusēšana, ISO iestatīšana un atvēruma pielāgošana. Tiesa, to pašu var paveikt arī ar datoru, bet Manfrotto visu padara mobilāku. Digital Director maksās 500 ASV dolārus un iPad adapters būs pieejams jau jūnijā.

  Reklāma

  Protams, funkcijas nodrošināšanai nāksies izmantot tā saucamo Live View, kas var samazināt spoguļkameras darbības ātrumu. Tiek norādīts, ka pilnai Manfrotto Digital Director funkcionalitātei nāksies izmantot saderīgas spoguļkameru komponentes, piemēram, atbilstošus objektīvus manuālai fokusa iestatīšanai.

  Manfrotto-Digital-Director Manfrotto-Digital-Director-Platform

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Andris
  14.04.2015 16:57

  es jau sen izmantoju savu xperia z priekš otra ekrāna

  Ritvars
  15.04.2015 17:32
  Reply to  Andris

  Kā? Teach me master

  Andris
  16.04.2015 10:24
  Reply to  Ritvars

  OTG usb kabelis un DSLR Camera aplikācija ko googles veikala. Vismaz uz Nikon kamerām kurām ir Live view strādā visām, ar Canon sākot no EOS 500D

  Ritvars
  04.05.2015 21:32
  Reply to  Andris

  Kura tieši app?

  Reklāma