Web Analytics
More
  Reklāma

  Šajā nedēļas nogalē Ķīpasalā izstāde “Auto 2015” pulcēs jaunus un ātrus auto

  Jaunākie raksti

  Jau šajā nedēļas nogalē – no 10. līdz 12. aprīlim – pavasari autoindustrijā ieskandinās vērienīgākais nozares notikums Baltijā – izstāde “Auto 2015”, kas norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

  Tradicionāli starptautiskajā izstādē būs apskatāmi ne tikai jaunākie automašīnu modeļi, no kuriem vairāki piedzīvos Latvijas un pat Baltijas mēroga pirmizrādi, bet arī eksotiski spēkrati – sākot ar krāšņiem ārvalstu tūninga projektiem un beidzot ar restaurētiem klasiskajiem auto.

  ReklāmaAdvertisement

  Jauno automobiļu sadaļā būs pārstāvētas daudzas markas, tomēr īpaši jāatzīmē vairāku modeļu vietējā mēroga pirmizrādes – piemēram, autotirgū tik populārā krosoveru segmenta “Jeep Renegade” un “Fiat 500X”, kuri ir tehniski radniecīgi, bet vizuāli ļoti atšķirīgi. Izstādē debitēs arī tirgus līdera “Nissan Qashqai” līdzinieks – franču “Renault Kadjar” apvidnieks.

  Tikmēr lielāku apvidus automobiļu tīkotāji Ķīpsalā būs pirmie Baltijā, kuri varēs aplūkot jauno “Kia Sorento” modeli. Savukārt prestižu marku cienītājiem būs iespēja novērtēt jauno “Audi A6” un “BMW X6”, bet no sportiskajām modifikācijām – ar labu vadāmību apveltīto jauno “Ford Focus ST”.

  Ne tikai milzu jauda un ātrums ir “Auto Exotica 2015” ekspozīcijas spēkratu stihija – šeit būs apskatāms arī pasaulē visīsākais “Volvo” automobilis, kas izskatās pagalam amizanti. Neiztrūks arī tradicionālie tūninga pasaules louraideri un hotrodi.

  Savukārt tradicionālo tūninga pasauli pārstāvēs spēkrati, sākot ar pazīstamās čehu kompānijas “MTM” pārveidoto “Audi TT RS” un beidzot ar lietuviešu klubu nebeidzamās iztēles projektiem, tostarp uz “Chevrolet Corvette” un “Dodge Challenger SRT” bāzes.

  “Auto Exotica 2015” varēs satikt populāro drifteri Gvido Elksni, kurš izstādīs ne tikai drifta sacensībām sagatavoto “BMW M3”, bet arī braukšanai uz diviem riteņiem pārbūvēto “Citroën C2”.

  Papildu spilgtiem automobiļiem jebkuram auto entuziastam būs iespēja iepazīties ar plašu autosporta un tūninga piederumu klāstu. Vēl izstāde “Auto 2015” ietver tādas tematiskās sadaļas kā komerctransportam un specializētajai tehnikai veltīto “Transporta tehniku”, kā arī autoservisu aprīkojuma, automobiļu remonta instrumentu un auto piederumu sadaļu “Auto mehānika”.

  Lai “Auto 2015” apmeklētājiem izstādes norises laikā nebūtu jāraizējas par iespējamo rindu pie biļešu kasēm, izstādes organizators BT 1 piedāvā iegādāties biļeti savlaicīgi iepriekšpārdošanā internetā: www.bt1.lv/auto

  Ieejas biļešu cenas izstādes apmeklējumam:

  • Pieaugušajiem – 6 EUR
  • Pensionāriem, studentiem, skolēniem – 4 EUR
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!
  • Ģimenes biļete – (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 14 EUR
  • Grupu apmeklējums (10+):
  • Studentu grupa – 3,50 EUR
  • Skolēnu grupa – 3 EUR

  Autostāvvieta – 3 EUR

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  deni2s
  10.04.2015 17:04

  Ultima GTR nebūs tak. Aizstāšot ar Aston Martin.

  KKTK
  10.04.2015 22:37

  Jā, mazs krāniņš pie stūres gadījās, tagad Ultimu tikai Poļu poliči var apskatīt.

  Reklāma