Tesco ir uzsūtījis Galaxy S6 edge viedtālruni debesīs. Precizitātei būtu jānorāda, ka runa ir par stratosfēru, jā, to pašu, no kuras, sasniedzot vidējo ātrumu 1357.64 km/h, lejup ceļoja Fēlikss Baumgartners. Galaxy S6 edge ceļojumus ir līdzvērtīgs – viedtālrunis tiks ar balonu pacelts gaisā un pēc tam nomests zemē.

Tesco ziņo, ka Galaxy S6 edge jau ir vismaz 32.5 kilometru augstumā un viedtālruņa ceļojumu filmē GoPro kameras. Galaxy S6 edge kritiens būs pārbaudījums tā izturībai pret aukstumu un sitienu, kad tas nogāzīsies uz zemes. Galaxy S6 edge saņēmis daļēji no metāla veidotu korpusu un Gorilla Glass 4 aizsargstiklu.

Video straumēšana vēl nav uzsākta. Raksta tapšanas laikā ir palikušas nedaudz vairāk par divām stundām līdz tiešraidei, attiecīgi tās sākums tiek plānots 13:00 pēc Austrumeiropas vasaras laika.

Man gan ir aizdomas, ka video pārraide būs nebaudāma, ja vien Galaxy S6 edge nav saņēmis kādu kritienu stabilizējošu sistēmu (asti, spārniņus vai ko tamlīdzīgu). YouTube ir skatāmi vairāki video, kuros no gaisa krīt dažādas kameras, piemēram, no izpletņu lēcēju ķiverēm nokritušas GoPro kameras. Tās uzreiz sāk ātri griezties un video ir nebaudāms.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Tas ir taspats ko šitas džeks veica ar HTC pirms kāda laika! https://www.youtube.com/watch?v=YvzMpet3648 Ā, nē – nav tas pats. Tur HTC paši filmēja, un beigās bija arī salūts :D

Artis Abols

Interesanti, ka video nevar vērot S6 edge, bet gan kādu citu Samsung modeli…

Juris Zeltiņš

Lasi ofic. tekstu un būsi pārsteigts :)

“galaxy s6” + “edge of space”

Balons

Jā, ej nu uzmini, kur nokritīs.