Jau pāris reizes esam pieminējuši Popcorn Time. Tas ir serviss, kas ļauj skatīties “torrentos” esošo saturu, bet lietotājam to nenākas pilnībā lejupielādēt pirms skatīšanās. Popcorn Time noindeksē jaunākās filmas un seriālus, tos piedāvā lietotājiem smukā izkārtojumā ar visiem subtitriem, izšķirtspēju pārslēgšanu utt. Popcorn Time nepiedāvā t.s. “skrīnerus” vai citu ne pārāk augstvērtīgas kvalitātes saturu.

Iepriekš Popcorn Time ļoti smuki dzīvojās Android operētājsistēmā un Windows vai Mac galddatoros, bet iOS ir ciets rieksts. Apple nosaka, ka iOS saturam ir jānāk tikai no Apple lietotņu veikala vai arī lietotājam jādodas nelegālais ceļš, “džeilbreikojot” iPhone un tad no trešo pušu veikala uzstādot lietotni. Popcorn Time ir spējis pat šo ierobežojumu apiet.

Popcorn Time 1.2 Beta iOS lietotnes uzstādīšanai būs nepieciešama pati lietotne, kas ielādējama no Popcorn Time mājas lapas. iOS viedierīci būs jāpieslēdz datoram un jāizpilda pāris ekrānā redzamās darbības. Popcorn Time tiks uzstādīts iPhone vai iPad bez “jailbreak” un bez ierīces garantijas zaudēšanas.

Atgādināšu, ka arī šajā gadījumā filmu skatīšanos var uzskatīt par pirātismu.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
dzhonsons Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
dzhonsons
Viesis
dzhonsons

Kaut kā neizdodas ieinstalēt. Vienmēr izmet kaut kādu erroru. Bet, nu, bēda maza..