Web Analytics
More
  Reklāma

  AutoMate pārvērš Android viedtālruni par Android Auto

  Jaunākie raksti

  Android Auto varētu pat uzskatīt par vienu no noderīgākajiem un saprotamākajiem Google radītajiem servisiem, bet reizē arī Android Auto ir visgrūtāk iegūstamais serviss. Android Auto darbināšanai ir nepieciešams viedtālrunis ar Android 5.x Lollipop, kā arī salīdzinoši dārga auto audio sistēmu ar Android Auto. Vairums jauno auto nemaz nepiedāvā iespēju nomainīt audio sistēmu, kamēr pavisam jaunie modeļi tiek gatavoti jau rūpnīcā ar Android Auto vai citu ražotāju viedo izklaižu sistēmu.

  Šobrīd ir izveidota lietotne, kas gandrīz jebkuru Android viedtālruni spēj pārvērst Android Auto. Nepieciešams vien automašīnas turētājs tavam viedtālrunim un vari sākt! AutoMate lietotne piedāvās saskarni, kas līdzīga Android Auto, bet lietotne nav oficiāls Google produkts, tāpēc Maps un mūzikas atskaņotājs tiks palaisti kā atsevišķas lietotnes.

  ReklāmaAdvertisement

  AutoMate ļauj vienkārši piekļūt Google Maps navigācijai, telefona zvanīšanas funkcija un citām iespējām pēc katra izvēles. AutoMate var izmēģināt katrs pats, būs tikai jāpiesakās Google+ beta izmēģinātāju komūnā un lietotne jāielādē no Google Play.

  juwtz5ztnwdlxkh9th6z

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  o79
  07.04.2015 21:36

  Uz Xperia Z3 draņķīgi pagaidām darbojas. Uzkaras un ForceClose. Varbūt vēlāk.

  Reklāma