Šobrīd Samsung un LG piedāvā viedtālruņus ar lokaniem vai liektiem ekrāniem. LG G Flex bija pirmais viedtālrunis ar lokanu ekrānu, bet Samsung Galaxy Note Edge – pirmais viedtālrunis ar pamatīgi izliektu ekrāna malu. Tiesa, tas nav gluži vēlamais rezultāts, kādu esam redzējuši zinātniskās fantastikas filmās.

LG ir nedaudz novirzījies no ceļa un ražotājs strādājot pie caurspīdīga ekrāna, kas būtu piemērots izvietošanai uz automašīnu priekšējiem stikliem un lidmašīnās. Bet anonīms uzņēmuma darbinieks esot norādījis uz Samsung plāniem jau tuvāko gadu laikā uzsākt salokāmu ekrānu masveida ražošanu.

Samsung būšot gatavs uzsākt salokāmo ekrānu ražošanu jau 2016. gadā. Jau zināms, ka Samsung kādu laiku darbojas ap lokaniem ekrāniem. Strādājošu ekrāna prototipu izveide ir nodrošinājusi Samsung salokāmu ekrānu patentu saņemšanu. Visticamāk, sākotnēji A4 lapas izmēr ekrāns nebūs salokāms pastmarkas izmēros.

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
bombelatsArtis Abolsx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

Lieliski, varēs ekrānu sarullēt un iebāzt, nē, ne tur, bet somā, tādā kādās agrāk nēsāja rasējumus.

bombelats
Guest
bombelats

Tieši tā. Jau pagājušogad LG atrādīja sarullējamu TV ekrāna prototipu. Neatminos tik diagonāles izmēru. Šķiet, ka ap 50″ grozījās. Tad ruļļa izmērs bija 12 cm diametrā.

Artis Abols
Guest
Artis Abols

Televizora pārvietošanai no veikala uz viesistabu – der!

bombelats
Guest
bombelats

Aber protams. Gan jau, ka kā ar skaidenes mēbelēm: pēc salikšanas, kaut kad vēlāk izjaukt jau var. Bet salikt atpakaļ – MI. Te ar, otrreiz sarullēsi, atrullēsi un skat, pastāvīgais 3D efekts, piemēram.