Pirms neilga laika kļuva zināms par to, ka Google gatavo jaunus klēpjdatoru modeļus ar Rockchip platformas procesoriem (ARM arhitektūra), un tas ļaus samazināt jau tā lēto klēpjdatoru cenu. Apakšējais cenu līmenis būs $150.

Šie Google panākumi lētās tehnikas lauciņā, nav paslīdējuši garām Microsoft modrajam skatam. Un kā pirmais atbildes solis bija Windows with Bing, kas jau ļāva samazināt Windows OS klēpjdatoru cenas līdz $200 līmenim.

Taču kompānijas nolēmusi ar to nesamierināties, un pazemināt cenu līmeni klēpjdatoriem līdz Google izziņotajam $150 līmenim. Tas notiks pateicoties tam, ka klēpjdatoros tiks izmantoti Bay Trail – T platformas procesori. Jau šī gada vidū klajā jānāk klēpjdatoriem, kuru cena būs no $180 līdz $150. Šie datori būs ar ekrāna diagonāles izmēru 11,6 collas, un tie ietilps skolām paredzētās tehnikas sērijā Classmate, un tos ražos kompānija ECS. Savukārt patērētāju sektoram paredzētos datorus visticamāk ražos Ķīnas kompānija 3 Nod.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

galvenais, lai ražo normālus matētos ekrānus, nevis glancētos štruntus kas labi izskatās veikalā, bet lietošanai neder.
piem. asus x205 ir samērā iespaidīgs verķis priekš savas cenas, ja vien nebūtu bezjēdzīgais glancētais ekrāns :(

xy

Kad atnāks līdz Latvijai, tad jau veikalos maksās par kādu simtu vairāk

x

tu esi gudrinieks – labā jautājumā ir ietverta arī atbilde!

ja cena ir nosaukta ASV tirgum, tad imports uz ES ar savām nodokļu likmēm un darbaspēka izmaksām neapšaubāmi, maina cenu, par kādu prece pieejama pircējiem.