Web Analytics
More
  Reklāma

  ES vēlas izskaust digitālo servisu piesaisti reģioniem

  Jaunākie raksti

  Vai arī tu uzskati, ka ir absurdi neļaut Latvijā skatīties saturu, kas pieejams Lielbritānijā vai Francijā, kaut arī esi par to gatavs maksāt? Eiropas Komisija uzskata tieši tāpat. Šobrīd tiek iezīmēts jauns plāns, kas tiek dēvēts par vienotu digitālo tirgu. Šāda pieeja nozīmēs tikai to, ka visiem digitālajiem servisiem būs jābūt vienlīdz pieejamiem visās Eiropas Savienības valstīs.

  Pagaidām vēl nav skaidrs kuri likumi būs jāmaina, lai visā Eiropas Savienībā varētu uzsākt stratēģijas īstenošanu. Bet likumu pakete noteikti būs plaša, jo digitālā satura un straumēšanas servisi šobrīd balstās uz katras atsevišķas valsts likumdošanu. Protams, Latvijai un citām mazajām valstīm tas nozīmētu būtiskus ieguvumus, jo absolūts vairums digitālo servisu sniedzēju mūs ignorē.

  ReklāmaAdvertisement

  Tiek pieļauts, ka Eiropas Savienībai nāksies ieviest vienotas normas, kas attiecās uz digitālā satura licencēšanu, kā arī vienkāršot un padarīt lietotājam draudzīgākus autortiesību likumus. Pagaidām vienotās digitālās pieejas spēkā stāšanās laiks netiek prognozēts, jo nāksies pārstrādāt ļoti daudzus spēkā esošus likumus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Pirx73
  30.03.2015 09:32

  Tieši tā. No vienas puses globalizācija, globalizācija, no otras – pamēģiniet amazon.com nopirkt mp3! Es jau nerunāju par Netflix utml straumēšanas servisiem.

  Andris
  30.03.2015 16:50
  Reply to  Pirx73

  neredzu problēmu nopirkt.

  Pirx73
  31.03.2015 07:28
  Reply to  Andris

  Ar Latvijas kredītkarti?

  x
  31.03.2015 06:40

  ja vēl Eiropa pieķersies visādu AKKU naudas plūsmas revidēšanai, lai nodrošinātu caurspīdīgumu….

  Reklāma