Jaunā Kickstarter projektā Magzet sola izveidot austiņu drošības savienojumu, kas līdzinās Apple MagSafe strāvas vada savienojumam. Tiesa, jaunajā MacBook MagSafe ir aizstāts ar USB Type-C. Divās daļās sadalāmais Magzet skaņas vada papildinājums ir saderīgs ar standarta 3.5 mm austiņu pieslēgvietu.

Magzet abas atsevišķās daļas nosaucis katru savā vārdā – MagJack tiek ievietots jau esošais spraudnis, kas atrodas austiņu vada galā, bet MagKap tiek iesprausts datorā, viedtālrunī vai MP3 atskaņotājā. Tā tiek nodrošināts, ka Magzet atvieno austiņas spēcīgāka rāviena mirklī, lai netiktu sabojāts austiņu vads vai datora austiņu pieslēgvieta.

Tiek baumots, ka Apple varētu stāties Magzet ceļā, bet pagaidām reāli darbi par to neliecina.

 

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Es gan domāju, ka apple jau kārto papīrus tiesai..
Kaut kādā gadā 2008, kad pirmoreiz ieraudzīju Magsafe lādētāju ābolītim, nodomāju, ka pēc pāris gadiem viss mums eletronikā būs uz tāda veida savienojumiem un par nejēdzīgiem spraudņiem varēsim aizmirst..
Nu jau gandrīz dekāde riņķī, bet nekā, domāju, ka tam ir iemesls – proti apple patenti kaut ko neļauj..
vēl vairāk, tagad arī pats apple atteicies no šī savienojuma jaunajos lapšos!

Rūdolfs Rancāns

Ar Bluetooth austiņām arī darbosies?

Uldis M.

Ideja laba, izpildīums diezgan drausmīgs… Nepatīk ka tāds liels puļķis viņiem sanācis… varēja jau taisīt to puļķi tādu kompakru kuram magnētiskā daļa sanāk austiņu spraudņa sānā – kā bija klasiskajam Magsafe:
comment image

Viegli iztēloties ka vadiņš šajā attēlā ir iespraustais austiņu štekeris…
Ligzdas pusē arī attiecīgi varētu uztaisīt kaut ko plakanāku vai L veidā pieguļošu ierīces (kurā tas iesprausts) korpusam.