Web Analytics
More
  Reklāma

  Jauna Chromecast spēle Motion Tennis kopē Wii iespējas

  Jaunākie raksti

  Pagājušā gada Google I/O konferences laikā tika atklāti vairāki Chromecast jaunumi un viens no tiem bija ekrāna spoguļošanas iespēja Android viedierīcēm. Daudzi uzskatīja, ka šis solis nodrošinās Chromecast apveltīšanu ar spēļu iespējām, bet pagaidām jaunās Chromecast iespējas tika atstātas gandrīz novārtā.

  Motion Tennis ir viena no pirmajām spēlēm, kas varēs izmantot Chromecast ekrāna spoguļošanas iespējas kopā ar Android viedtālruņa sensoriem. Motion Tennis visa darbība norisināsies viedtālrunī, bet attēls tiks parādīts televizorā. Motion Tennis nav klasisks teniss, spēles izstrādātājs tam pievienojis dažādus knifiņus, kas spēli padara pietiekami interesantu arī pēc 5 minūšu izmēģināšanas.

  Motion Tennis pievienotas dažādas bumbiņas atsišanas tehnikas, kā arī spēli papildina iespēja bumbiņu iegriezt, gluži kā īstā tenisa spēlē. Arī spēles laukumi nav vienkāršoti – varēsi izvēlēties starp zāles, tenisīta (māla) un sintētiskajiem segumiem. Spēlētājam ir iespēja izaicināt draugu uz tiešsaistes dueli.

  Spēles izveidotāji iesaka telefonu piestiprināt pie rokas, lai spēles karstumā tas nekur nespētu aizlidot.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma