Microsoft jau apstiprinājis, ka Windows 10 būs bezmaksas jauninājums visiem esošajiem Microsoft operētājsistēmu lietotājiem, bet nu pieejama informācija, ka arī pirāti nepaliks aiz borta. Intervijā Microsoft pārstāvis Terijs Maiersons (Terry Myerson) apliecinājis, ka pie Windows 10 tiks visi saderīgie datori un netiks pārbaudīta esošā Windows licence.

Šis solis ir tēmēts Ķīnas operētājsistēmu tirgus virzienā, jo tur 75% datoru darbina nelicencēta vai neatbilstoši licencēta Microsoft programmatūra. Labā ziņa ir tāda, ka arī citviet pasaulē tiks piemērota šāda ārkārtīgi dāsna pieeja Windows 10 popularizēšanai. Intervijā tika arī apstiprināts, ka Windows 10 būs pieejams visā pasaulē jau šovasar. Šī ir pirmā reize, kad Microsoft tik precīzi pasaka par savas operētājsistēmas iznākšanas laiku.

Windows 10 mums atgriezīs klasisko Start izvēlni, pievienos Cortana digitālo asistentu un iepazīstinās pasauli ar Spartan interneta pārlūku.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Sak ko gribi, bet tas Microsofts tomēr pamazām mainās uz labo pusi :)

SiAiPi

Tas nekad nenotiks.

Baron

viņam jau nav citas izejas,jo vairāk sāk lietot plašentdatorus un mazāk cilvēku izvēlas lietot windows operētājsistēmu un tas viņiem sagādā lielas problēmas…

SiAiPi

Šo argumentu no pirksta izzīdi?

Baron

Nu protams ,ka nē paskaties ,kā viss mainās un microsoft tam visam ir jāseko līdzi citādi pazudīs ,kā citas lielas firmas jeb bankrotēs….

viesis

būtu superīgi ja vēl bez maksas dotu office

Kaspars

Un kompi, un vēl interneta pieslēgumu apmaksātu :D

viesis

Nu pietiktos ar ātru PC, gan jau pats varētu apmaksāt internetu ;ddd

v

bezmaksas siers ? :)

ilvis

Drīzāk labs mārketinga solis, lai palielinātu W10 oficiālo lietotāju skaitu un varētu pēc tam smuki rādīt, cik veiksmīgs W10 ir. Jo redz tik daudzi jau lieto. Nelegālo lieto katrs trešais un tagad tie būs pie oficiālās statistikas.. Zaudēt jau nav ko jo ja nebūs šis solis cilvēki lietos neoficiālo tik un tā..

Kristaps Skutelis

Šajā rakstā ir labs skaidrojums par to kā Microsoft mainās un kā turpmāk mēģinās pelnīt naudu. “It involves four parts: acquire, engage, enlist, and monetize. Acquire is Microsoft’s way of getting people to use a product for free, like Office for iPad. Engage is Microsoft’s plan to get them hooked on the product and leverage other parts of its ecosystem to keep someone using the service. Enlist is simply finding fans to keep the circle going, and then monetizing is figuring out who will pay for subscription versions of the service they’re hooked on. It sounds simple, but it’s something… Read more »

Kaspars

Tieši šo vīziju es domāju..man izskatās joprojām ļoti pozitīvi :)

Kristaps Skutelis

Un te vēl informācija par to kā lietotāji varēs tikt uz Windows 10

viesis

Jauki! Pozitīvi!

Normunds

Jauki gan! Labs mārketinga solis no MS puses. Un prieks tiem, kuri lieto nelicencēto OS. Bet rodas jautājums – vai tie, kuri ir pirkuši OS netiek tādā veidā piekrāpti?

Kristaps Skutelis

Tomēr viss tik vienkārši nebūs. Nelegāļi pie jaunās OS versijas tiks, tomēr legālāki nepaliks. “The consumer free upgrade offer for Windows 10 applies to qualified new and existing devices running Windows 7, Windows 8.1 and Windows Phone 8.1. Some editions are excluded from the consumer free upgrade — including Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise, and Windows RT/RT 8.1. Active Software Assurance customers in volume licensing have the benefit to upgrade to other Windows 10 enterprise offerings. We have always been committed to ensuring that customers have the best Windows experience possible. With Windows 10, although non-Genuine PCs may be… Read more »

Kaspars

Bet sanāk jau, ka no brīža, kad Tu atjauninies no sava pirātu win8 uz win10, tu saņem oficiālo “hakeru neuzlausto un neapvīrusoto” windows versiju.
Tas Tevi vienkārši nepadara par legālu lietotāju, bet arī nekādas sankcijas netiks ieviestas. Gribi maksā, negribi nemaksā?