Kā ziņo interneta avoti, tad jaunais Microsoft viedtālruņu flagmanis Lumia 940, varētu saņemt visai interesantas papildus iespējas. Kā pirmais no tām, tiek minēts acs tīklenes zīmējumu nolasošais skeneris. Tas ļaus atbloķēt viedtālruni vai arī dažas tā aplikācijas bez liekiem pieskārieniem. Īpašniekam pietiks palūkoties uz sava viedtālruņa ekrānu. Skeneris izmantos infrasarkano gaismas spektru, un tas nozīmē, ka varēs darboties arī pilnīgā tumsā.

Otrs jaunums saistīts ar to, ka viedtālrunis Lumia 940 varētu tikt komplektēts ar papildus dokstaciju. Tas piedāvās lietotājam viedtālruni pārvērst par pilnvērtīgu datoru, kurš darbosies ar Windows 10 operētājsistēmu. Šādas iekārtas jau eksistē, piemēram, Motorola Atrix. Tāpat ir informācija, ka Lumia 940 tiks aprīkots ar Qualcomm Snapdragon 850 vai Snapdragon 810 procesoru, un tālrunī tiks izmantota 20 vai 30 megapikseļu izšķirtspējas kamera.

Reklāma
Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Par to dokstaciju jau sāk izklausīties interesanti..Ja tā tiešām būs, tad ir skaidrs, kurp MS tēmē :)

Ksspars Lccis

Nu… Kristaps vakar prasīja – kāda jēga MS izlaist šādas ierīces???????

Mārtiņš Vācietis

Interesanti, kāds būs usb ports…

Janis Zvaigzne

Nez kad šis brīnums nonāks veikalu plauktos?

Mārtiņš Vācietis

Nu noteikti ne ātrāk par gadu pēc 930 un ne ātrāk par W10 – ātrākais rudenī. Varbūt paspēs nomainīt microusb uz usb-c :)