Reklāma

Gemius veidos pavasara blogu topu, aicina blogerus pieteikties

Jaunākie raksti

“Google Phone” lietotāji varēs automātiski ierakstīt zvanus no svešiem numuriem

Janvāra sākumā baumu līmenī klajā nāca informācija par to, ka lietotnes "Google Phone" izmantotāji kaut kad tuvā nākotnē varētu...

Programmatūras kļūdas dēļ “Mustang Mach-E” elektriskais krosovers var kļūt neiedarbināms

"Ford" elektriskais krosovers "Mustang Mach-E" programmatūras kļūmes dēļ var palikt ar tukšu 12V akumulatoru, kas savukārt var novest pie...

Izziņots OnePlus Nord LE – nopirkt to nevar, var tikai laimēt

OnePlus atkal atgriezies ar it kā jauna, bet jau kaut kur redzēta OnePlus Nord LE viedtālruņa izziņošanu. OnePlus Nord...

64-bitu Google Chrome Android versijai vajadzēs 8 GB RAM

Apple ar iOS 11 jau 2017. gadā pārlēca uz 64-bitu lietotnēm, tur izstrādātājiem nebija nekādas teikšanas - vai nu...

Pērtiķis ar implantētu “Neuralink” čipu tikai ar prātu spēj dzenāt bumbiņu (video)

Īlona Maska vadītais uzņēmums "Neuralink", kas koncentrējas uz mikroshēmu izstrādi, kuras spēj savienot smadzenes ar datoriem, nācis klajā ar...

Interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius veidos Latvijā apmeklētāko blogu topu. Blogeri aicināti pieteikties pavasara blogu topa bezmaksas statistikas mērījumiem līdz 20. martam.

Gemius aicina Latvijas blogerus piedalīties pavasara blogu topa bezmaksas statistikas mērījumos, tādējādi palīdzot radīt priekšstatu par blogosfēras apmēriem Latvijā.

Tie blogu īpašnieki, kas vēl nav pieteikuši blogu mērījumiem, aicināti sazināties, rakstot uz e-pastu contact@gemius.lv un norādot bloga īpašnieka vārdu, uzvārdu, web adresi un blogā pārstāvēto tematiku. Pieteikšanās norit līdz 20. martam.

Tiem blogu īpašniekiem, kam mērījumu kodi blogā jau ir izvietoti, otrreiz nav jāpiesakās. Gemius Latvia patur tiesības izvērtēt blogā publiskoto saturu un nepievienot tādus blogus, kuru saturs tiks uzskatīts par neatbilstošu Latvijas likumdošanai un sabiedrībā vispārpieņemtajām normām un ētikai, kā arī komerciāla rakstura blogus.

Blogi topā tiek apskatīti pēc vairākiem kritērijiem – auditorijas (real users) skaita, lapu skatījumu (page views) skaita, viena lietotāja vidēji pavadītā laika blogā un citiem rādītājiem, taču pats tops tiek veidots, balstoties uz tā auditorijas lielumu konkrētajā mēnesī. Tradicionāli Latvijas blogu tops tiek veidots divas reizes gadā – aprīlī un novembrī, tādējādi atspoguļojot pavasara un rudens tendences Latvijas blogosfēras attīstībā.

Tā kā gemiusAudience pētījumam tagad ir pievienota arī vecuma grupu no 7 līdz 14 gadiem, pavasara blogu topa īpašnieki varēs uzzināt savu blogu auditorijas apmērus bērnu un jauniešu vidū.

Jau minēts, ka pēdējā novembra blogu Top 20 pirmo vietu ieņēma radošās izcilības blogs cehs.lv ar 34 100 lietotājiem. Otrajā vietā ar 14 300 lietotājiem ierindojās dzīvesziņas blogs iinuu.lv, bet kā trešais – sieviešu dzīvesstila blogs mia.lv ar 11 600 lietotājiem. Rudens topā viena no aktuālākajām tendencēm starp populārākajiem blogiem bija pavārmāksla.

gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz 7-74 g.v. auditorijas lielumu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus, mobilos telefonus un planšetdatorus. gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

Dienas jautājums: Kā jūs domājat, vai šoreiz topā pamēģināt pieteikt arī Kursors.lv? :)

gemius blogu tops 2015

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

gemius…pag, pag…gemius…ā, viņu saitus es pievienoju adblokā lai nebremzē ielāde!

Kristaps Skutelis

Ūja, neies takš bloķēt lāga zēnus (un meitenes) no Kursora :O

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: