Kad februāra vidū kļuva pieejama jaunās Windows 10 operētājsistēmas versija viedtālruņiem, piekļuvi jaunumam oficiālajā ceļā saņēma tikai viedtālruņu modeļu Lumia 630, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 730 un Lumia 830 īpašnieki. Pirmajā testa vilnī neiekļuva tādu ļoti populāru aparātu, kā Lumia 520 un Lumia 525 īpašnieki. Bija gan iespēja uzstādīt šo jauno OS versiju arī alternatīvā ceļā, taču šo iespēju Microsoft pēc neilga laika pievēra.

gabriel-aul-windows-10-tweet_thumb

Reklāma

Tagad kļuvis zināms, ka jaunā Windows 10 Technical Preview testa versija būs pieejama uz uzstādāma krietni lielākam dažādu modeļu viedtālruņu skaitam. To savā Twitter kontā apstiprinājis Windows Insider programmas šefs Gabriels Auls (Gabriel Aul). Lielā mērā uz šādu soli Microsoft varētu būt pamudinājis tas fakts, ka šobrīd jaunās OS testēšana piedaloties tikai 60000 viedtālruņu lietotāju, un tas ir mazāk kā 0,1% no visiem reģistrētājiem Windows Phone viedtālruņiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

cerams, ka W10 būs novērsts globālais idiotisms un meilboksu atjaunošanu varēs plānots pa dienām un peak/offpeak stundām, nevis tikai atjaunošanas intervālu.

Agnis Volfsburgs

Es ceru, ka LUMIA 1020 būs pieejams. Lētiem klučiem tik piedāvā. :D

Kaspars

Nu 830 un 735, šķiet nebūs gluži tie lētākie ;) Bet ir taču mazliet loģiski, ka pirmo, visnestabilāko versiju nedod testēt visiem, ne? Ja pastāv iespēja, ka vari nobrickot telefonu, tad labak, ja tas ir 530 nevis Tava 1020, ne? Pie tam bija arī tehniski iemesli, kāpēc TP tika vispirms palaists tieši uz tām ierīcēm uz kurām tika (bija kaut kas ar displeja izmēriem, izšķirtspējām un ko tur vēl), tāpēc pirmo versiju palaida uz ierīcēm uz kurām drošāk Bet ir jāsaprot, ka tas ir TP un vismaz pirmā versija, kas ir šobrīd, nav normāli lietojama – kā lietotājs Tu neesi… Read more »

deace duck

Nu beidzot arī Latvijā ir pieejams. Tikko uzliku uz 1020