Mobile World Congress 2015 ietvaros Microsoft prezentēja Universal Mobile Keyboard bezvadu tastatūru. Tā veidota, lai ar Bluetooth bezvadu savienojuma palīdzību spētu sadarboties ar iPad, iPhone, Android un Windows mobilajām ierīcēm. Ar vienu uzlādi šī tastatūra spēj nodrošināt līdz 6 mēnešu ilgu darbību un 10 minūšu uzlāde ļaus turpināt darbu līdz dienas beigām. Tastatūra maksās aptuveni 80 ASV dolārus. Tomēr tas nav viss.

Microsoft ir prezentējis arī īpaši portatīvu šīs tastatūras versiju – Universal Foldable Keyboard. Kā jau varam noprast pēc tās nosaukuma, tastatūra joprojām ir savietojama ar plašu ierīču klāstu (iPad, iPhone, Android un Windows) un to var salocīt ērtākai pārnēsāšanai. Tastatūra ir ūdensdroša, tā ir tikai 5 mm plāna. To var savienot vienlaicīgi ar divām ierīcēm un ātri pārslēgties starp tām. Šī tastatūra pārdošanā nonāks jūlijā un maksās aptuveni 100 ASV dolārus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ksspars Lccis

Kruta! Kopš beidzās manas attiecības ar Symbian (četrus gadus nostrādāju ar Nokia produktiem mārketingā) es ilgojos pēc šādas salokāmas tastatūras. Man joprojād divas šādas mētājas pagrabā… http://www.allaboutsymbian.com/features/images/5800topfreeware/5800su8w.jpg

Ksspars Lccis

atceros vēl pirms taačskrīntelefonu laikā, braukāju uz Helsinkiem, nokas mītiņiem un sēdēju lidostā ar šitādu un E50, dragāju e-pastus un pie manis reāli vilkās ķīnieši ar vaļā mutēm un prasīja šo za čudo…

es

Vispār arī 2002. gadā Microsoft nebija pirmie ar planšeti. Pirmie bija Futji. Bet tie pirmie kaut kā paliek pēdējie arr laiku.

Nettwerk

Man tomeer pie sirds iet Microsoft Wedge klaviatuura

Ksspars Lccis

aga, bet to kabatā neiebāzīsi…