Mobile World Congress 2015 ietvaros Microsoft prezentēja Universal Mobile Keyboard bezvadu tastatūru. Tā veidota, lai ar Bluetooth bezvadu savienojuma palīdzību spētu sadarboties ar iPad, iPhone, Android un Windows mobilajām ierīcēm. Ar vienu uzlādi šī tastatūra spēj nodrošināt līdz 6 mēnešu ilgu darbību un 10 minūšu uzlāde ļaus turpināt darbu līdz dienas beigām. Tastatūra maksās aptuveni 80 ASV dolārus. Tomēr tas nav viss.

Microsoft ir prezentējis arī īpaši portatīvu šīs tastatūras versiju – Universal Foldable Keyboard. Kā jau varam noprast pēc tās nosaukuma, tastatūra joprojām ir savietojama ar plašu ierīču klāstu (iPad, iPhone, Android un Windows) un to var salocīt ērtākai pārnēsāšanai. Tastatūra ir ūdensdroša, tā ir tikai 5 mm plāna. To var savienot vienlaicīgi ar divām ierīcēm un ātri pārslēgties starp tām. Šī tastatūra pārdošanā nonāks jūlijā un maksās aptuveni 100 ASV dolārus.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Ksspars LccisesNettwerk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

Kruta! Kopš beidzās manas attiecības ar Symbian (četrus gadus nostrādāju ar Nokia produktiem mārketingā) es ilgojos pēc šādas salokāmas tastatūras. Man joprojād divas šādas mētājas pagrabā… http://www.allaboutsymbian.com/features/images/5800topfreeware/5800su8w.jpg

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

atceros vēl pirms taačskrīntelefonu laikā, braukāju uz Helsinkiem, nokas mītiņiem un sēdēju lidostā ar šitādu un E50, dragāju e-pastus un pie manis reāli vilkās ķīnieši ar vaļā mutēm un prasīja šo za čudo…

es
Viesis
es

Vispār arī 2002. gadā Microsoft nebija pirmie ar planšeti. Pirmie bija Futji. Bet tie pirmie kaut kā paliek pēdējie arr laiku.

Nettwerk
Viesis
Nettwerk

Man tomeer pie sirds iet Microsoft Wedge klaviatuura

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

aga, bet to kabatā neiebāzīsi…