Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung varētu aizkavēties ar Galaxy S6 Edge ekrānu ražošanu

  Jaunākie raksti

  Visticamāk, jau svētdien Samsung izziņos Galaxy S6 un Galaxy S6 Edge viedtālruņu modeļus, bet tiek baumots, ka tie būs nopērkami tikai pašās marta beigās vai aprīlī. Galvenais kavēšanās iemesls varētu būt Galaxy S6 Edge sarežģītā noapaļotā ekrāna stūra ražošana. Samsung vēlas paveikt visu perfekti, tāpēc pircējiem var nākties nedaudz uzgaidīt.

  Galaxy S6 Edge var uzskatīt par nišas produktu, to iegādāsies tehnoloģiju entuziasti. Tiek norādīts, ka Galaxy S6 Edge cena būs augsta tieši maz saražoto viedtālruņu dēļ. Samsung nevēlas, lai noliktavās atkal mētājas neizpārdotu viedtālruņu kalni.

  ReklāmaAdvertisement

  Par Galaxy S6 un Galaxy S6 Edge šobrīd ir savākusies pamatīga baumu kārta. Patīkamākās ziņas ir par ražotāja izvēli atvieglot TouchWiz saskarni un neapgrūtināt lietotājus ar uzspiestām lietotnēm. Pēdējā pieejamā informācija norāda, ka Samsung grasās uzstādīt tikai pāris pašu veidotas lietotnes:

  1. S Voice
  2. S Health
  3. Facebook
  4. WhatsApp (saite uz lejupielādi)
  5. Microsoft One Drive
  6. Microsoft One Note
  7. Skype
  8. obligātās Google lietnes
  9. Samsung lietotņu veikals

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  x
  26.02.2015 10:20

  tā vien gribās pateikt ko rupju….piem. ekrāns ar noapaļotām malām kantaino galvu nēsātājiem :)

  nu kam, kam tas vajadzīgs? tīra izrādīšanās.

  naurux
  26.02.2015 13:39

  Tās s;anu malas ir tik pat gimmiky paipildinājums kā nevajadzīgais nekorektais pulsa nolasītājs un švakais pirksta nospieduma lasītājs.Ja ievieš ko jaunu tad noderīgu.

  Ksspars Lccis
  26.02.2015 14:28
  Reply to  naurux

  visas inovācijas nonāk komerciālos produktos un ar laiku vai nu atrod pielietojumu vai mirst. dabisks tehnoloģiju attīstības process.

  Reklāma