Web Analytics
More
  Reklāma

  23. februārī bērniem būs pašiem sava YouTube

  Jaunākie raksti

  Bērnu drošība internetā ir viens no būtiskākajiem jautājumiem kopš planšetdatoru un viedtālruņu ēras sākuma. Kopā ar viedierīcēm bērni saņem neierobežotu pieeja interneta dzīlēm. YouTube ir viens no pirmajiem tiešsaistes servisiem, kas cenšas risināt bērniem nepiemērotā satura neparādīšanu.

  Jau iepriekš ziņojām, ka Google grasās veidot bērniem piemērotus tiešsaistes servisus. YouTube ir pirmais no tiem, kas saņems bērnu drošību. 23. februārī tiks izlaista YouTube Kids lietotne viedierīcēm, kas parūpēsies, lai bērnus nesasniegtu tiem nepiemērots saturs. YouTube bērniem pielāgotās lietotnes saskarne veidota vienkāršāka un uztveramāka. Bērnu YouTube lietotne nepieļaus komentāru veidošanu un tai varēs iestatīt izslēgšanās laikus.

  ReklāmaAdvertisement

  YouTube lietotne atļaus meklēšanu ar balsi vai ekrānklaviatūru, bet nevēlamu vārdu meklēšana novedīs pie prasības atkārtoti ievadīt citus meklēšanas vārdus. Sākotnēji YouTube bērniem paredzētā lietotne būs pieejama Android operētājsistēmai, bet drīzumā pie lietotājiem būtu jānonāk arī iOS lietotnei. Pagaidām netiek sniegtas ziņas par Chromecast un Android TV saderību.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma