Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple varētu veidot ko vairāk par Tesla konkurentu

  Jaunākie raksti

  Nesen Sanfrancisko ielās ir manīts Apple busiņš, kas it kā veidojis ko līdzīgu Google Maps Street View, it kā izmēģinājis automašīnu bez vadītāja. Tiek ziņots, ka kāds Apple darbinieks pat esot norādījis, ka drīz elektrisko auto ražotājam Tesla nāksies pacensties, lai nopelnītu vēl kādu centu.

  Nesen tīmeklī ceļoja informācija, ka uzņēmumi Apple un Tesla iesaistījušies cīņā par darbiniekiem. Sākumā šķita, ka uzvar Tesla, jo no Apple tika pārvilināti aptuveni 150 darbinieki. LinkedIn informācija liecina, ka Apple no Tesla ieguva aptuveni 50 darbiniekus. Vairums Apple jauno darbinieku specializējušies mehānikā un robotu veidošanā.

  Reklāma

  Turklāt baumu līmenī Apple jau kādu laiku plānojot veidot paši savu transporta līdzekli. Pieejamā informācija liecina, ka Apple nav tādu zināšanu, lai izveidotu paši savu automašīnu, bet uzņēmumam ir daudz naudas, tāpēc automašīnas projekts nav nekas neiespējams.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  11.02.2015 13:26

  Lai elektroauto taisa kaut vai Miķelis no Otaņķiem, tiem ir beidzot jānahrenizē mūžam lūztošie, neefiktīvie iekšdedzes dzinēji.

  Krotow
  12.02.2015 19:32

  Ja foto redzamais plācenis ir auto prototips, interesanti ka tas spēj pagriezt riteņus lai nogrieztos pa labi vai kreisi? Tur kaut kā nemana kustīgās arkas vai tml.

  Reklāma