Kā jau labi zinām, tad ķīnieši ir ļoti naski ļaudis. Gan ražošanā, gan ideju aizgūšanā, gan arī savu, savdabīgu produktu veidošanā. Tāds savdabīgs ir arī padevies viedtālrunis ar nosaukumu Wei Yan Sofia. Nosaukums salikts no ražotāja vārda – Wei Yan un tālrunī izmantotā procesora – SoFIA “Smart or Feature phone with Intel Architecture”. Šis procesors, kuru Intel pirmo reizi demonstrēja pagājušajā gadā, ir lētās kategorijas risinājums.

Zināms arī, ka tālrunim būs 5 collu diagonāles Full HD izšķirtspējas ekrāns, 2 GB operatīvā atmiņa un 32 GB pastāvīgā atmiņa. Paredzētas arī divas kameras – 13 megapikseļu aizmugures kamera un 5 megapikseļu priekšējā kamera. Taču pats interesantākais ir tas, ka telefonam jau uzreiz būs divas operētājsistēmas Windows 10 un Android 5.0.

Pagaidām tas ir viss zināmais par šo viedtālruni, un cerēsim, ka tas ieraudzīs dienas gaismu, jo šobrīd informācija nav vēl oficiāli apstiprināta.

SoFIA

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
artis

Snyks, maita!

artis

*smuks

x

Nu tad jāgaida no čaklajiem ļaudīm VM Phone, kurā Win10 un Androīds darbosies vienlaicīgi (nevis dual-boot). Un tad gaidīsim neoficiālo apdeitu, kas ļaus vienlaicīgi darbināt arī iOS. Kamdēļ tas viss? Nu kā – lai…lai būtu!

baronc

snyks gan :D

ZTW

Es labaak liktu onscreen pogas. Kas katrai sistemai ir savadaakas nevis capacative pogas.

Naurelijs

Snyks gan jā :)