web analytics

Latvijā radītās RingBe aplikācijas izstrādātāji piesaista 50 000 EUR investīcijas

Jaunākie raksti

Satechi prezentējis lādētāju, kurā var uzlādēt līdz pat piecām Apple ierīcēm

Šī gada CES 2021 izstādē Satechi prezentējis jaunu aksesuāru mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem. Šis produkts tiek īpaši mērķēts...

“Cradlewise” rada mākslīgā intelekta kustinātu šūpuli, kas palīdzēs mazulim ātrāk aizmigt

Labs miegs ir tas, ko īpaši novērtēs jaunie vecāki, kuri bieži vien tā kārtīgi izgulēties nevar mēnešiem ilgi. Tā...

Savulaik populārais “Renault 5” atgriezīsies kā elektriskais hečbeks

Francijas autoražotājs "Renault" apstiprinājis, ka tas radīs jaunu versiju savulaik populārajam "Renault 5" hečbekam. Jaunais auto būs daļa no...

Zaļo tehnoloģiju akselerators attīstīs ilgtspējas uzņēmumus Baltijā

Lai veicinātu tādu inovāciju attīstību, kas piedāvā ilgtspējīgus risinājumus un tiecas uz labāku nākotni, Swedbank Latvija kopā ar tehnoloģiju...

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...Latvija ir labu ideju valsts. To pierādījis vēl viens šeit radīts start-up uzņēmums RingBe. Tas plāno apvērsumu telekomunikāciju jomā un nule saņēmis investīciju aizdevumu 50 000 eiro apmērā no Imprimatur Capital. Projektu par perspektīvu atzinusi arī lielākā start-up un informāciju tehnoloģiju konference Baltijā TechChill Baltics, kas to iekļāvusi investoru startup prezentācijas konkursa finālā.

RingBe ir aplikācija, kas piedāvā viedtālruņu lietotājiem zvanīt uz vai no ārzemēm un arī vietējā tīklā par lētāko tarifu. Aplikācija, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, automātiski izvēlas lētāko savienojuma veidu. Piemēram, ja aplikācijas lietotājs atrodas ārzemēs un ir pieejams internets, zvans būs bez maksas. Savukārt, ja interneta savienojums nav pieejams, aplikācija iniciē īpašu savienojumu, kas ļauj samazināt cenu no 50 līdz pat 99%.

Investīciju aizdevumu ir izsniedzis riska kapitāla fonds Imprimatur Capital. Šie līdzekļi tiks izmantoti RingBe aplikācijas testēšanai, versijas, kas piemērota viedtālruņiem ar iOS operētājsistēmu, pilnveidošanai un pirmo klientu piesaistei. Šie trīs uzdevumi tiek veikti paralēli, taču šobrīd aktīvākais darbs norit pie testēšanas. Par palīgu šajā projekta stadijā var pieteikties jebkurš interesents, kam ir viedtālrunis ar Android vai iOS operētājsistēmu.

Projekta ideja tika augsti novērtēta start-up un informāciju tehnoloģiju konferences Tech Chill Baltic ideju atlasē. To iekļāva start-up konkursa finālā, kas notiks konferences ietvaros 10. februārī koncertzālē Palladium. Konkursā RingBe cīnīsies kopā ar perspektīvākajiem Baltijas start-up uzņēmumiem par labākā titulu investoru redzējumā.

Aplikācija RingBe ir radīta interneta start-up uzņēmuma Arcana Global paspārnē. Tā digitālo tehnoloģiju jomā darbojas jau 2 gadus un līdz šim attīstījusi vairāk kā 25 start-up projektus starp tiem arī telekomunikāciju jomā (Roamerapp, VIR2SIM).

Ringbe_ Ringbe_10 Ringbe_19

Ringbe_12 Ringbe_32 Ringbe_38

 

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
RingBe.Com

Paldies Kristap par publikāciju! Aicinu lasītājus pieteikties un pirmajiem notestēt :) ^Andris

Mārtiņš Stankevičs

Hello, hello!
Ja roamingā ir pieejams internets- kāds? WiFi? Mobilie dati?
Vai zvana dalībniekiem ir jābūt RingBe app vai pieteik ar zvana veicēju?

RingBe.Com

Mārtiņ, sveiks! Sākuma fāzē aplikācija ļaus Tev piezvanīt no jebkuras valsts neatkarīgi vai Tev ir interenata savienojums, vai nav.
Datu savienojumu ārzemēs mēs plānojam pieslēgt vēlākā fāzē, kad būsim 100% pārliecinājušies, ka zvani ir nodrošināti vajadzīgajā kvalitātē.
Lai veiktu zvanu, aplikācija jālejuplādē tikai Tev. Piespiežot pogu zvanīt, tā izvēlēsies lētāko savienojuma veidu tavā vietā. Bet protams, ja saņēmējam arī būs RingBe un pieslēgts wi-fim, tad savienojums būs bezmaksas.

Piesakies pie pirmajiem testējiem!

LOOK

Man joprojām nav skaidrs kā bez interneta savienojuma ārzemēs var zvanīt lētāk par konkrētā operātora noteiktiem tarifiem??? Lai lietotu atzvanu man nav nepieciešama kāda programma. Ir vēl kādi legāli veidi???

RingBe.Com

Tas jau ir tas aplikācijas noslēpums, kā esam panākuši, lai Tu traki nepārmaksā un zvanu veic caur GSM :)

LOOK

Iepriekš testēju “ROAMER” aplikāciju. Tur arī neviens nevarēja paskaidrot darbības principu, kā rezultātā aplikācija veica visādus nesaprotamus manevrus un uzticību neviesa. Tas viss bija tik neērti un aizdomīgi, ka rezultātā nācās viņu ņemt nost, jo atrodoties arī LV viņa veica kaut kādas pāradresācijas. Vislielākā bēda bija kad app tika noinstalēts, palika kaut kāda mistiska aktīva pāradresācijas funkcija. Mēģinot to deaktivizēt izlec paziņojums ka tīkla operators neļauj šo funkciju atslēgt.
Ceru ka RingBe ir veiksmīgāks produkts.

RingBe.Com

Paldies, ļoti labs komentārs! Ir daži triki, kā mēs to apejam, bet tie noteikti nebūs iejaucoties lietotāja privātajā teritorijā!
Es ceru, ka RingBe būs liels atvieglojums tiem, kas saskata neērtības tieši ar zvanu pāradresācijām, mainot SIM kartes, ķerot Wi-Fi ārzemēs vai gaidot kamēr otrā galā ieinstalēs & ielogosies aplikācijā.

Tev ir bijusi ļoti laba pieredze, vai varu Tevu personīgi uzaicināt uz RingBe testēšanu? Tu Vari piereģistrēties http://www.RingBe.com vai arī atsūti epastu uz team@ringbe.com
Paldies!
Andris

bombelats

Kas to lai zin kādus caurumus vai īpāšas pieejas tīklam džeki ir ieguvuši, bet lai nu izdodas un lietotne strādā kā solīts.
Bet katrā ziņā, ja nebraukā bieži uz ārzemēm un ņemot vērā operatoru tagadējos tarifus (lasi – neierobežoti zvani), nav jēgas šādai lietotnei.

RingBe.Com

Paldies par novēlējomiem! Sākuma fāzē testētāju palīdzība noderēs, lai varam pilnveidot nepilnības.
RingBe mērķauditorija ir starptautiskie zvani un zvani ārzemēs. Vietēji ērtāk būs izmantot esošos operatorus, taču priekšapmaksas karšu īpašnieki varēs izmantot bezmaksas sazvanīšanās iespēju savā starpā.

bombelats

Tad, varbūt, ir vērts pamēģināt meitas okartei uz Andrīša. Tad kādas darbības veicamas, lai iekļūtu testētāju slēgtajā lokā?

RingBe.Com

Cau! atsūti savu epastu uz team@ringbe.com
A

Dainis

Windows Phone lietotāji arī kādreiz sagaidīs Ringbe app ?

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: