Runas par to, ka Canon gatavo jaunu ciparu spoguļkameru ar 50 megapikseļu attēla matricu, klīda jau kopš pagājušā gada rudens. Tagad tās sāk izskatīties reālas un iegūt zināmus apveidus. Runa ir par jaunu spoguļkameras EOS 5D modeli, kuram būs dots nosaukums 5DS/5DS R. Šī kamera tiks aprīkota ar pilna kadra CMOS attēla matricu, kuras izšķirtspēja būs 50,6 megapikseļi. Kameras korpuss izgatavots no magnija sakausējuma, putekļu un šļakatu drošs. Šādu informāciju ir publicējusi Japānas interneta vietne Digital Camera Info.

Tāpat zināms, ka Canon EOS 5Ds/5Ds R būs ar attēla apstrādes procesoru DIGIC 6, kurš nodrošinās ātrumu līdz 5 kadriem sekundē un ISO no 100 līdz 6400. Būs arī 61 punkta autofokusa sistēma, kuru papildinās Canon atpazīšanas un sekošanas funkcija EOS iTR. Video ierakstu cienītājiem noderēs Time Lapse funkcija, bet Bulb Timer savukārt patiks zvaigžņotās debess bildētājiem, jo piedāvās ilgus ekspozīcijas laikus. Atšķirība starp modeļiem 5Ds un 5Ds R būs tāda, ka otrajā variantā, kamerā nebūs izmantots optiskais zemas gaismas caurlaidības filtrs (optical low pass filter), un attēli būs vēl labāki.

Pagaidām nav zināms, kāda būs aparāta cena, taču tā prezentācija varētu būt jau tuvākajās dienās.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Putniņš

Cieto disku ražotāji gavilē, bet optiķi nervozi pīpē.

x

mēļo, ka kanona optiķi nervozi pīpē jau pie iepriekšējiem pilnkadra sensoriem.

x

>optiskais zemas gaismas caurlaidības filtrs

kā lai šito nosauc pieklājīgāk? būtība jau vienkārša – pirms sensora nav papildus stikla gabala.

x

>Bulb Timer savukārt patiks zvaigžņotās debess bildētājiem

Nav saprotams, kāpēc lieta, kas ir katrā aparātā virs eur100, šim modelim ir atsevišķi pieminēta. Ne jau bulba dēļ to pirks….

Logo

Autoram/Kursors.lv taču nav ne jausmas kā Canon logo izskatās