Motorola Moto G pirmā un otrā paaudze ir iecienīta pasaulē un arī Latvijā par spīti tam, ka Motorola pie mums netiek oficiāli pārstāvēta. Kādreiz tuvākā iespēja iegūt Moto G bija Amazon Vācijas un Lielbritānijas veikali, bet pēdējos mēnešos arī vietējie interneta veikali aptvēruši Moto G popularitāti. Iepriekš Moto G 2014. gada modelis vilināja ar savu cenu, kvalitāti, divām SIM kartēm un microSD kartes pievienošanas iespēju. Atjauninātais 2015. gada modelis ieguvis arī pie mums par aktuālu saucamo 4G mobilo datu savienojumu.

2015. gada Moto G modelis jau ir pieejams Brazīlijā par 345 ASV dolāriem, bet tiek norādīts, ka ASV cena būs aptuveni 180 dolāri. Latvijā tas nozīmētu ap 190 – 210 eiro.

Atjauninātais Moto G ieguvis novecot sākušo Snapdragon 400 procesoru, kaut gan daudzi cerēja ieraudzīt 64-bitu Snapdragon 410 procesoru. RAM arī nav kļuvis vairāk un nāksies iztikt ar 1 GB. Labā ziņa ir tā, ka 2015. gada modelis ieguvis lielāku 2390 mAh akumulatoru (iepriekš 2070 mAh) un 16 GB atmiņu. Vecākie Moto G varianti bija arī ar 8 GB iekšējo atmiņu, jaunajam vairs 8 GB netiek piedāvāti. Android 5.0.2 Lollipop būs jau uzreiz uzstādīts viedtālrunī.

Internetā atjauninātais Moto G modelis izpelnījies kritiku, jo tā cena ir salīdzinoši augsta sākotnējai Moto G idejai par pieejamu, bet kvalitatīvu viedtālruni. Protams, 16 GB atmiņa un lielāks akumulators ir patīkami, bet pamatīgu vilšanos piedzīvo Snapdragon 410 procesora gaidītāji.

Motorola- Moto G da Motorola-Celulares-Smartphone-Motorola Brasil

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
baronc

Android ar 1 gb ram ir gandrīz nelietojams, īpaši ja kāds vēl savu skinu uzlicis virsī. Dual core andris 1.5 ghz un 1 gb ram ar kitkat karas nejēgā.

Artis Abols

Moto G nav skinu un traku funkciju. Tas nedaudz glābj.

Valters

Ekrāns nepaliek lielāks? Žēl.