Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung izmantos Galaxy S6 aizmuguri dažādu papildierīču pievienošanai

  Jaunākie raksti

  Samsung nav citas izvēles, kā Galaxy S6 padarīt par gada iekārojamāko viedtālruni. Esošais Samsung plāns par plastmasas viedtālruni ar samocītu TouchWiz saskarni nestrādā un uzņēmums ir spiests to atzīt dažādos veidos pēdējo mēnešu laikā. Iespējams, ka Galaxy S6 tiešām kļūs par jaunievedumu visai pelēcīgajā viedtālruņu tirgū, piedāvājot ko līdzīgu Project Ara paša uzbūvējamajai viedierīces idejai.

  Android.com.pl ziņo, ka sestās paaudzes Galaxy S viedtālrunim būs maināmi aizmugures vāciņi vai speciālas pieslēgvietas, būs iespēja pievienot dažādas papildus ierīces. Baumas norāda, ka Galaxy S6 sākumā varēs papildināt ar cukura līmeņa asinīs mērierīci, e-ink tehnoloģijas papildekrānu, kā arī nomainīt kameras objektīvu. Galaxy S6 aizmugures papildaprīkojuma klāsta paplašināšanu varēs uzņemties arī trešo pušu ražotāji.

  ReklāmaAdvertisement

  Baumas par šāda vieda pielāgojumu standarta izveidi šķiet visai pārspīlētas, tomēr jāatceras, ka runa ir par izmisušu Dienvidkorejas uzņēmumu un no korejiešu tehnoloģijas ellītes var visu ko sagaidīt.

  Galaxy S6 oficiālā izziņošana gaidāma ap martu, iespējams, pat MWC 2015 laikā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Raimonds Talcis
  28.01.2015 15:55

  Tīri laba ideja. Jautājums, vai Samsungam ir pa spēka šo ideju kvalitatīvi realizēt.

  DF
  29.01.2015 10:00

  Labāk uzrakstītu kāds rakstu par samsung dramatisko situāciju viedtālruņu peļņa salīdzinot ar pagājušo gadu krītas vairāk kā par 65%!

  Reklāma