Kā jau tika solīts, tad kompānija Apple ir laidusi klajā jaunāko iOS mobilās operētājsistēmas versiju 8.1.3. Visi iPhone, iPad un iPod Touch īpašnieki var sākt jau tagad atjaunināt savas ierīces. Vai nu izmantojot over-the-air variantu vai arī ar iTunes palīdzību. iOS 8.1.3 ir atjauninājums, kurš nesatur nekādas redzamas izmaiņas iOS saskarnē, taču paredzēts tam, lai izlabotu un novērstu pēdējās nedēļās atklātās kļūdas un problēmas iOS darbībā.

iosupdate-480x361
Atjauninājuma izmērs ir aptuveni 250 MB, un tas uzlabo darbu ar žestiem iPad planšetei. Tāpat arī ir novērsta problēma ar paroles ievadu Messages un FaceTime, izlabota ziņojumu problēma Spotlight, kā arī atjauninājums atbrīvo papildus vietu ierīces iekšējā atmiņā.

Reklāma

Kā var secināt no pirmo lietotāju, kuri jau uzstādījuši šo atjauninājumu, atsauksmēm, tad ierīcēs ir sākusi līganāk strādāt animācija, žestu vadības problēma ir pazudusi, un ir palielinājies lapu ielādes ātrums Safari pārlūkā, kā arī citas sīkas izmaiņas. Kā tas bija arī iepriekš, tad atjaunināt mobilo operētājsistēmu var iPhone 4S un jaunāku aparātu lietotāji, iPod touch 5-ās paaudzes, kā arī iPad 2 un iPad mini un jaunāku modeļu lietotāji. Atjauninājuma pieejamību var pārbaudīt ierīces izvēlnes atbilstošajā sadaļā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
sas

Pagaidām raustos šo likt uz 4S, paliku pie 7 versijas dēļ iespējamām problēmām ar darbības ātrumu. kā ir, varbūt var beidzot likt?

Žans

Uzliekot iOS8, tavs iPhone 4S paliks lēnāks salīdzinot ar iOS7. Jautājums vai tev ir vajadzīgi jaunas fīčas, kuras prezentēja kopā ar iOS8. Piem. Zvanu pāradresācija caur kopējo Wi-Fi tīklu uz cita iOS8 gadžetu vai Mac datoru ar OSX Yosemite. Vai piem. SMS/MMS sinhronizācija caur iCloud starp citiem iOS8 gadžetiem un Mac datoriem ar OSX Yosemite. Jā, to visu nevajag tev, tad es tavā vietā neatjaunotos. Lai gan piem. iPhone 5 ar iOS8 diezgan labi sadzīvo, bet nu viņam arī ir dzelži divreiz jaudīgāki par iPhone 4S.

qwerty

Iesaku Tev palikt uz 7tās versijas, jā.

Steve Jobs

Iesaku nomainīt, trubu! :)

Kristaps Skutelis

Es nevaru rekomendēt uz iPhone 4s uzstādīt iOS 8. Telefons var kļūt pavisam lēnīgs. Drīzāk jāizvelk līdz ierīces “beigām” un jāplāno jaunākas ierīces iegāde.

rubinchiks

uzliekot saviem abiem 4s 8to versiju, ka likums telefons palikā kā gliemezis, un abi slēdzās ārā pie 30-50% baterijas uzlādes, atdevu uz garantiju un man samainīja LMT pret jauniem iphone 4s ar 7.1.2 versiju.

DF

Haha 4s ir 4gadus vecs telefons :D un vēl darbojas, nevar salīdzināt ar galaxyiem, kuriem pēc gada jau support apstājas,

baronc

Nobirdināji zīmuļus, labāk palika? :D