Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft vēl arvien apsverot Android aplikāciju darbināšanu Windows (Phone) 10

  Jaunākie raksti

  Windows 10 galddatoriem un mobilajām ierīcēm tuvojas milzu soļiem, visi esošiem Lumia Windows Phone 8 iegūs Windows 10 un tiek pat mēļots, ka Windows 10 viedtālruņu versija spēšot darbināt Android aplikācijas. Microsoft vēl arvien domājot par šādas iespējas iekļaušanu mobilās operētājsistēmas jaunākajā versijā.

  Teorētiski tas nav nekas neiespējams, jo jau šobrīd BlackBerry pieļauj dažādu Android aplikāciju veikalu izmantošanu. Neesmu pētījis, kā tas atsaucas uz BlackBerry drošības politiku, bet laikam jau nemaz tik traki nav.

  Arī praktiski Windows un Mac datoros šobrīd var lietot Android aplikācijas ar emulatoru palīdzību. BlueStacks Android emulators pieejams pat Surface Pro lietotājiem. Protams, viss nav tikai balts vai tikai melns un Windows būs ne tikai jāiestrādā šāda iespēja Windows 10, bet arī jāvienojas par aplikāciju un veikalu izmantošanu savā operētājsistēmā.

  Ieguvumi būtu visām pusēm. Microsoft nenāktos mocīties ar niecīgo esošo aplikāciju saturu, izstrādātājiem būtu jāveido viena lietotnes versija mazāk. Visticamāk, pat tādi Windows Phone noliedzēji kā es, beidzot izskatītu Windows 10 viedierīces iegādes iespējas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kaspars
  21.01.2015 16:00

  Es uz šo skatos vairāk tā, ka būs(protams, ja būs) iespēja darbināt, kuru izmantos tikai gadījumā, ja nebūs alternatīvas WP iespējas..tb nav domāts, ka aplikācijas aizvietos WP aplikāciju klāstu, jo droši vien aplikācijas strādās ar bremzēšanu un gļukiem(kā jau tas ar emulatoriem notiek), kur nu vēl pieāgoties tam lērumam aplikāciju, kuras normāli nemaz pat uz androida nestrādā.. Labākā WP īpašība ir tā, ka OS un aplikācijas strādā bez kāršanās un gļukiem (salīdzinot ar android), neticu, ka šī īpašība tiks sabojāta.. tiesa solis pats par sevi būtu pareizs, jo cilvēki, kas nepāriet uz šo platformu tikai tāpēc, ka sūkstās par WP… Read more »

  Uldis M.
  22.01.2015 08:55
  Reply to  Kaspars

  Nu nezinu nezinu… lai Android ņemtu galu? Nu ne jau dēļ Microsoft… Tas pats Windows (viedtālruņu versija) jau sen būtu ņēmis galu ja vien nebūtu tāda bagāta giganta produkts… Nokiu jau nogremdēja… un tā Android aplikāciju darbināšanas iespēja – tā tāda ķeršanās pie pēdējā salmiņa – ar saucieniem – Nu tak Pērciet beidzot mūs! Re – mēs pat varam kaut kā darbināt jūsu iemīļotās Android aplikācijas! Nez, es uz to skatos skeptiski – manuprāt, lietu kārtība ir tāda kāda tā ir – ir platforma un ir aplikācijas kas izstrādātas tieši ŠAI platformai – un tas strādā… Kaut kāda emulēšana –… Read more »

  Reklāma