Web Analytics
More
  Reklāma

  Canon laiž klajā jaunus PowerShot un IXUS modeļus

  Jaunākie raksti

  Canon iepazīstina ar septiņiem jauniem PowerShot un IXUS sērijas kameru modeļiem. Tie radīti, lai sniegtu risinājumu dažādās dzīves situācijās – pietuvinājumā vai no attāluma fotografē ar kādu no trim jaunajiem supertālummaiņas PowerShot modeļiem, bet nakts izbraukumā ņem līdzi vienu no jaunajām, kompaktajām IXUS kamerām, savukārt radošās ieceres visērtāk realizēt ar jauno PowerShot N2.

  Iemūžiniet neaizmirstamus mirkļus, lai kur jūs atrastos

  Jaunie supertālummaiņas modeļi PowerShot SX530 HS, PowerShot SX710 HS un PowerShot SX610 HS, piedāvā daudzveidīgus risinājumus, kas ļauj lieliskā kvalitātē fotografēt svarīgus mirkļus un notikumus, kā arī iemūžināt gan tuvus, gan tālus objektus.

  Canon PowerShot SX530 HS
  Canon PowerShot SX530 HS

  Canon jaunākā tilta kamera PowerShot SX530 HS ir aprīkota ar izcilu 50x tālummaiņu un 100x ZoomPlus. Savukārt kabatas izmēra PowerShot SX710 HS kameras 30x optiskā tālummaiņa un PowerShot SX610 HS kameras 18x optiskā tālummaiņa palīdzēs jums pietuvoties grūti sasniedzamiem objektiem. Sarežģītu kadru uzņemšanai palīdzēs automātiskās tālummaiņas funkcija, kas pieejama visiem trim modeļiem un ļauj noturēt objektu kadrā, automātiski nosakot cilvēku skaitu un pielāgojot tālummaiņu, lai noteiktu optimālo lielumu. Savukārt režīms Intelligent IS nodrošina kadra asumu un dzidrumu. Tiklīdz attēli un Full HD filmas ir uzņemtas, varat tos ar vienu pieskārienu kopīgot ar viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot iebūvēto Wi-Fi un Dynamic NFC.

  Canon PowerShot SX710
  Canon PowerShot SX710

  Paraugieties uz radošumu no cita leņķa – PowerShot N2

  Lai iemūžinātu radošus un spontānus attēlus ar jauno PowerShot N2, viss nepieciešamais jau ir jūsu plaukstā. Unikālais, simetriskais kvadrāta formas dizains ietver inovatīvus tālummaiņas un foto objektīvu gredzenus, lai jūs varētu uzņemt attēlus no dažādiem leņķiem. PowerShot N2 aprīkota arī ar jaunu skārienjūtīgu ekrānu, kuru, aktivizējot īpaši izstrādāto pašbildes režīmu, var izliekt 180 grādos, palīdzot jums kameras priekšā izskatīties nevainojami. Uzlabotais Creative Shot režīms sniedz dažādas radošas attēlu apstrādes iespējas. Šī inteliģentā tehnoloģija analizē objektu un uzņem jautrus, īsus videoklipus ar atšķirīgiem kadru ātrumiem un efektiem.

  Canon PowerShot N2
  Canon PowerShot N2

  Plāns, stilīgs un kompakts – fotografējiet, lai kur jūs atrastos

  Vakara pasākumi ar draugiem vai dzimtās pilsētas izpēte – ar IXUS 160, IXUS 165 un IXUS 170 varēsiet viegli iemūžināt jaukākos mirkļus ar izcilu detalizācijas pakāpi, atrodoties kustībā. Jaunās sērijas modeļi ir līdz šim mazākās Canon kameras. IXUS 170 ar 12x optisko tālummaiņu, kā arī IXUS 160 un IXUS 165 ar 8x optisko tālummaiņu ļaus jums pietuvināt nepieciešamo objektu. Visas trīs kameras ir ērti lietojamas un nodrošinās lielisku rezultātu ikreiz, kad fotografēsiet – 20,0 MP sensors ļauj uzņemt detalizētus nekustīgus fotoattēlus, savukārt Smart Auto režīms ļauj vienkāršot uzņemšanas procesu, kontrolējot kameras iestatījumus jūsu vietā, un jautrie radošie filtri sniedz tūlītējus krāsainus rezultātus.

  Canon IXUS 165
  Canon IXUS 165

  Kameras PowerShot SX530 HS būs pieejamas tirdzniecībā jau janvārī, savukārt PowerShot SX710 HS, IXUS 160, IXUS 165, IXUS 170 un PowerShot N2 februārī, bet PowerShot SX610 HS martā.

  Kameru cenas Latvijā:

  • PowerShot SX530 HS – 419 EUR
  • PowerShot SX710 HS – 419 EUR
  • PowerShot SX610 HS – 269 EUR
  • PowerShot N2 – 349 EUR
  • IXUS 160 – 119 EUR
  • IXUS 165 – 139 EUR
  • IXUS 170 – 179 EUR
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ksspars Lccis
  12.01.2015 08:04

  es saprotu – copy/paste…

  bet – kas ir tilta kamera? un kas ir kvadrātforma? un tā tālāk… un tas iekrita acīs pat nelasot…

  Ksspars Lccis
  12.01.2015 08:06
  Reply to  Ksspars Lccis

  ooo, un ekrānu var izliekt 180 grādos… kruta!

  12.01.2015 09:40
  Reply to  Ksspars Lccis

  Jāpērk uzreiz un bez liekiem jautājumiem? :)

  Ksspars Lccis
  12.01.2015 09:54

  Kristap, bet nopietni… Canons jums maksā par relīžu publicēšanu vai jūs kādu savādāku labumu gūstat? Var tak tupi nepārpublicēt apšaubāma satura un valodas pērles…

  12.01.2015 10:28
  Reply to  Ksspars Lccis

  Tātad, preses relīžu publicēšana ir mēģinājums painformēt par tiem produktiem, jaunumiem, ko mēs neuzspējam sagatavot paši savām rociņām. Apkārt notiek pārāk daudz interesantu lietu un grēks par to klusēt. Kas attiecas uz šo preses relīžu kvalitāti, tad mēs, protams, filtrējam tās un reāli tiek publicēta tikai daļa no iesūtītajām. Dullākās relīzes paliek aiz borta, taču dažkārt gadās pērles arī starp publicētajām. Lai to radītāji mācās tās veidot korektas un saprotamas. Protams, arī mums pašiem (precīzāk, man) jāraugās par saturu, kas šeit tiek publicēts. Nē, pagaidām par relīžu publicēšanu nauda netiek pieprasīta. Kursorā vispār pagaidām nav apmaksāta satura un brīdī kad… Read more »

  x
  05.02.2015 11:50
  Reply to  Ksspars Lccis

  to tilta būšanu latviski varētu apzīmēt kā “ne šis, ne tas” – amatierim par lielu, profiņam nepiemērota….par “izskatos vareni, bildēju pieticīgi” :)

  patiesībā tās bridge cameras ir neveiksmīgs mārketinga izdomājums, jo cilvēki vai nu lieto telefonu, vai pērk uzreiz kautko ar APS-C sensoru, nav vairs tie laiki kad pēdējās bija govs vērtībā.

  Reklāma