HERE Maps bija ilgi gaidīta aplikācija Android viedierīcēm, jo tā bez maksas solīja apgādāt viedtālruņus ar pasaulē labāko bezsaistes karšu nodrošinājumu. Google Play statistika kādu mirkli atpakaļ jau rādīja, ka HERE Maps aplikācijas lejupielāžu apjoms ir starp 1 un 5 miljoniem, bet nu Nokia pati atklājusi precīzu informāciju.

1 līdz 5 miljoni ir ļoti stiepjams skaits, tāpēc Nokia nākusi klajā ar savu oficiālo statistiku – no Google Play HERE Maps aplikācija ielādēta jau 2.5 miljonus reižu. Interesanti, ka šī statistika neiekļauj aptuveni 1 miljonu aplikācijas beta versijas ielādes pirms HERE Maps aplikācijas nonākšanas Google Play veikalā.

HERE Maps aplikāciju var uzstādīt Android viedierīcēs, ja vien tās saņēmušas operētājsistēmas 4.1 vai jaunāku versiju. Nokia HERE Maps vēl arvien Google Play veikalā saglabā “beta” savā nosaukumā, bet tā ir pabeigta aplikācijas versija. Pasaulē Nokia HERE Maps ieņem pirmo vietu Google Play veikala sadaļā Travel & Local, bet Latvijā – desmito vietu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
c

Tāds stulbs gļuks offline režīmam, nerāda karti, kamēr neieslēdz netu. Kad parāda, var slēgt ārā, un viss ok. Ārzemēs esot, tas tracina.

Prusljix

Offline režīmam jālelādē kartes.

C

No shit.

Prusljix

Ļoti labas kartes. Lietoju nu jau kādu pus gadu, kad vēl tikai pielāgotās versijas varēja atrast. Pārklājums liekas, ka labāks kā Tomtomam.

88

Aga, labākās un ērtākās kartes, + galvenais, ka offline režīmam var pievienot to valsti kuru vajag :)

KKTK

Tiem kas lietojuši iGO kartes un aplikācija šis viss liekas 0.1 betas versijā.

Skats

Tātad, vai tas nozīmē, ka Lumia ierīču monopols uz Nokia offline navigāciju ir beidzies?

Kristaps Skutelis

Ņemot vērā, ka Nokia ierīču bizness ir zem Microsoft un nu jau pilnībā izķidāts, tad, jā, Nokia tagad ar savām kartēm var darīt ko vien grib. Arī nodrošināt tās Android ierīcēm.

Andris

iOS ja sagaidītu, būtu vispār exstāzē

Kristaps Skutelis

HERE karšu aplikācija uz iOS pirms kāda laika bija pieejama (online navigācija kā Google Maps), taču līdz ar iOS 7 ieviestajām kļūdām tā tika izņemta. Runā, ka tā tomēr uz iOS atgriezīsies.

Dairis Jankovskis

Nu.. time kam vēl palikusi vecā versija var grauzt pirkstus kopš pēdējā bija 1.8.0 :) Vēl strādā šis tas.

Kopš nestrādā lietoju uz iOS MotionX-GPS. Gan mežos/laukos gan pilsētās skaisti visu parādā.
Vairs nekādi Googe Maps, Apple Maps, iGO, JS Baltic Maps abonēšana..