Viedas izklaides un informatīvās sistēmas jaunās automašīnās būs pieejamas jau pavisam drīz par nelielu, bet taisnīgu samaksu. Diemžēl Apple CarPlay un Google Android Auto atbalsta dažādi auto ražotāji, nemaz nerunājot par jaunas mašīnas iegādes niansēm un izmaksām. Abas sistēmas vienlaikus atbalstīs vairāki autoražotāji, bet ne visi. Lai mazinātu vecu auto īpašnieku sarūgtinājumu, jau iepriekš Pioneer NEX sērijā iekļautas CarPlay funkcijas.

Spēlē iesaistās arī Parrot ar RNB 6 modeli, kas aizstās esošo automašīnas maģīti ar jaunākajām viedajām izklaides tehnoloģijām. Parrot RNB 6 iekļautas Apple CarPlay un Google Android Auto iespējas.

Parrot RNB 6 ievietošanai automašīnā būs nepieciešama dubultā DIN vieta priekšējā paneļa vidusdaļā. Parrot RNB 6 aprīkots ar 7 collu kapacitīvu HD ekrānu un HDMI ieeju. Parrot RNB 6 saņēmis FM/AM radio un iespēju pieslēgt satelīta radio. Ražotājs pagaidām neatklāj Parrot RNB 6 cenu, bet nekāda zemā tā nebūs. Pioneer NEX automašīnas izklaides centri maksā sākot no $800.

parrot-rmb-6-1-of-8

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
deni2s

Cik esmu lasījis par Parrot uz Android bāzētiem produktiem priekš auto, tad atsauksmes nebija pārāk pozitīvas – bieži karās (paveicas, ja tajā brīdī nekas neskanēja), bieži jārestartē.

Viktors

Nedaudz čakarīgāk, tomēr lētāk būs ievietot piemēram nexus 7 planšeti.